Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farklı mesajlar yazıp kavga başlatıyorsunuz. Sonra konu kilitleniyor sizlerin yüzünden. Benim de çok var söylemek istediğim ama burası yeri değil.

Emin ol okudum, duydum, yaşadım, gördüm ve biliyorum. Kanıtlamama lüzum yok. Dediğim gibi kilitlenmişsin bir yere. Uzatmaya da lüzum yok. Kendine iyi bak dostum, umarım bu hayat dilediğince olur.

İslam devleti falan diye fantazileri, ıslak rüyaları hayalleri olanları, reşit olmamışların evliliğini destekleyenleri görünce Recep Baltaş ne kadar haklıymış ve az söylemiş de mi? Bir iki kemik attım olta attım hemen geldiler. İslam devleti kurulacak diyen, çocukların evliliğini destekleyen şeyler.

Tanışıyor muyuz? Sosyal hayatım hakkında ne biliyorsun da konuşuyorsun?

MR'a giriyorum çıkınca konuyu tartışalım hocam saygılar sevgiler.
IMG_2322.jpeg

Bu arada asıl konuya Recep Baltaş'a gelirsek; Bu kovulma sembolik bir kovulmadır emin olun. Arka planda olacaktır. Eğer aptal değilse hukuki olarak haklarını almıştır ve biliyordur. Technopat bu isimle yayın yapmayı sürdürdükçe Recep Baltaş bundan para kazanmaya devam edecektir. :D

Ben inandığım kitabı okumadığımı söyledim mi? Elbet eskisi gibi burada bir İslam devleti kurulacak. O kurulduğunda seninle görüşmek isterim. Hepimizin iyiliği için en iyisi bu olacak.
Rüyanızda kurulur İslam devleti, sabah sabah şu yorumu görünce patladım. Recep abi genel olarak söylediklerinde haklıydı, sadece üslubu yanlış. O tip insanlarla tartışırken üslub korumak zor olsa da hata yaptığı gerçeğini değiştirmiyor.

Technopat.Net'e ait üyelik kurallarında üyeliğin silinmeyeceğine dair hiçbir madde yoktur. "Hesabınızı kapatın" denilen butona basılınca içeriklerin sitede kalacağı belirtiliyor, ancak böyle bir kural veya şey belirtilen sözleşmelerde göremedim. Hesabımızı kapatmak istiyoruz ve emeğimizle faydalanmanızı istemiyoruz. Yaptığınız şey yasaya aykırı. Verilerimizi ve yazdıklarımızı sitenizde tutamazsınız. Derhal verilerimizin ve hesaplarımızın kalıcı silinmesiyle alakalı düzenleme istiyoruz. Ayrıca, size yeni gelecek donanım arşivci takipçilerinizle mutluluk dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı