Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İslam'a hakaret etmek, tehdit, küfür gibi şeyler yakışmadı. Moderatörler olayı susturmaya çalışıyor. Recep denilen şahıs benim için bitti. Bir, iki özür ile bitecek iş değil bu! Her an ban yiyebilirim.
Ben konudan herkesten önce banlanmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şirketler babalarının hayrına kurulmuyor. Günün sonunda kâr amacı güdüyorlar. Markanın imajına ve sponsorluklarına zarar verebilecek paylaşımlar yapan birini tutmazlar tabii ki, karar normal.

Recep Baltaş dobralığından ötürü sevdiğim bir adam. İsrail-Filistin savaşı hakkında yazdıkları saçmalıktan ibaret olsa da lafı dolandırmadan söylemesi hoşuma gidiyor açıkçası.

Neyse, Technopat'ın dönüm noktası gibi bir şey oldu. Sonrasında ne olacak bakalım.

-Ben Recep.
-Ben Ali.
-Bugün sizlerle UEFI Windows toplayacağız. Değil mi Ali?
-Evet Recep bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız.
-Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor, değil mi Recep?
-Evet Ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep.
-Geçelim bakalım Ali. Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. Öyle değil mi Ali?
-Evet Recep orada gerçekten de bir ork var. Şimdi vuruyorum onu Ali… Vurdum onu değil mi Ali?
-Evet Recep Gerçekten de vurdun onu.
-Bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun Ali?
-Evet Recep gerçekten de öyle. Öyle değil mi Recep?
-Evet Ali gerçekten de öyle. öyle değil mi Ali?
-Evet Recep gerçekten de öyle.

Technopat'tan herkese merhaba, ben Recep Baltaş.

Ben Recep.
-Ben Ali.
-Evet Recep bugün gerçekten de UEFI bir Windows toplayacağız.
-Evet Ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep.
-Geçelim bakalım Ali. Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. Öyle değil mi Ali?
-Evet Recep orada gerçekten de bir ork var. - şimdi vuruyorum onu Ali... Vurdum onu değil mi Ali?
-Evet Recep gerçekten de vurdun onu.
-Evet Ali gerçekten de öyle. Öyle değil mi Ali?

-Ben Recep.
-Ben Ali.
-Evet Recep bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız.
-Evet Recep orada gerçekten de bir ork var. Şimdi vuruyorum onu Ali… Vurdum onu değil mi Ali?
-Evet Recep Gerçekten de vurdun onu.
-Evet Ali gerçekten de öyle. öyle değil mi Ali?
Güzel günler mazide kaldı...

İslam'a hakaret etmek, tehdit, küfür gibi şeyler yakışmadı. Moderatörler olayı susturmaya çalışıyor. Recep denilen şahıs benim için bitti. Bir, iki özür ile bitecek iş değil bu! Her an ban yiyebilirim.
Senin o çok savunduğun İslam "Haram aylar çıkınca inanmayanları nerede bulursanız öld*rün." diyor. Bunun nesini destekleyecek? Ek olarak İslam'a hakaret falan etmedi. Bu dine inanan bağnazlara laf etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakaret mi etmiş? Üzüldüm.

noMoreRecep.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı