Techopat'a Laf Attılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@steunlaverg , hocam sizin rütbe çok ilginç. Hele ki mesaj ve beğeni sayısı daha da ilginç. o_O Arada uğrayan esrarengiz kullanıcı mısınız?

Konuyu dağıttıysam affola.

Kardeş küfür eden kişi sen misin? Lütfen bir daha öyle bir şey yapma! Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kullandığın kelime hiç hoş değil! Technopat ailesine böyle şeyler yakışmaz, edepli yöntemlerle destek vermek gerekir. Kimse kimseye böyle bir küfür etmemeli.

Kardeş küfür eden kişi sen misin? Lütfen bir daha öyle bir şey yapma! Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kullandığın kelime hiç hoş değil! Technopat ailesine böyle şeyler yakışmaz, edepli yöntemlerle destek vermek gerekir. Kimse kimseye böyle bir küfür etmemeli.
Özür dilerim, fakat çok kızdığım zaman kendimi tutamıyorum. Hele anaya küfredilmesini hiç sevmem. Fakat böyle bir şey yaptım, pişman oldum.:(

Bu arada bu WebTechno mudur nedir her zıvırtıysa, facebook sayfasını incelemenizi tavsiye ederim. Konuşmasıyla, üslubuyla kim bilir izleyenlere ne kadar gereksiz bilgiler veriyor. İzleyenlere acımaktan başka bir şey gelmiyor elimden.
O üslubu görünce şu video geldi aklıma, konu dağıldıysa özür dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bebe bunlar ne dediklerini bilmiyorlar yapıyorlar... takmayın....

Son düzenleyen: Moderatör:
Benden özür dilemene gerek yok abiciğim. 20 yaşına geldim ama hayatım boyunca kimsenin ailesine küfür etmedim. Gerekli yerlerde herkes küfür edebilir ama bu tarz olaylarda kimse kimseye küfür edemez.

Özür dilerim, fakat çok kızdığım zaman kendimi tutamıyorum. Hele anaya küfredilmesini hiç sevmem. Fakat böyle bir şey yaptım, pişman oldum.:(
Küfretmek insanı çok rahatlatır. Sinirli olmak geçicidir ama yazılanlar kalıcı. Küfret ama yazma.
Boş insanlara laf anlatmak dünyanın en zor şeyidir. Zavallılara gül geç.

Technopat diss to Webtekno Coming soon. Buda benim yorumum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benden özür dilemene gerek yok abiciğim. 20 yaşına geldim ama hayatım boyunca kimsenin ailesine küfür etmedim. Gerekli yerlerde herkes küfür edebilir ama bu tarz olaylarda kimse kimseye küfür edemez.
Abi sen benim büyüğümsün. Tabi ki özür dilemem gerekir. Bir daha küfür falan yok, tutacağıma ağzımı.

Ayar verme şenlikleri.

Technopat diss to Webtekno Coming soon. Buda benim yorumum

90432f96c58f3358672d480fc774b0f9.png

Mission Completed!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı