Techopat'a Laf Attılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanımam etmem kimdir nedir bunlar. İş yapacağına laf atıp reklam yapmaya çalışan, bir baltaya sap olmak yerine gün gelir olur bir sapa balta. Velhasıl kelam muhattabımız değiller, kimseyle kavgamız yok biz işimizdeyiz gücümüzdeyiz.

Galaxy S5 İncelemesini tamamladık ancak test çekimleri ve videoları var ekstradan bunlar çok fazla sayıda içlerinden seçmek zaman alıyor :)

Tanımam etmem kimdir nedir bunlar. İş yapacağına laf atıp reklam yapmaya çalışan, bir baltaya sap olmak yerine gün gelir olur bir sapa balta. Velhasıl kelam muhattabımız değiller, kimseyle kavgamız yok biz işimizdeyiz gücümüzdeyiz.

Galaxy S5 İncelemesini tamamladık ancak test çekimleri ve videoları var ekstradan bunlar çok fazla sayıda içlerinden seçmek zaman alıyor :)
Konu ile alakası yok fakat Xperia Z2 incelemesi de olacak mı acaba?

@Atem Kaner, laf atmadım zaten. iPhonedo gibi bir inceleme çekmeye uğraşıyorlar fakat hiçbir zaman başaramayacaklar. :)

Arkadaşlar hepimiz bir olup, Facebook üzerinden şikayet edelim bu WebTekno' yu. (Ben şikayet ettim)

Öyle bir şey yapmayın arkadaşlar. YouTube'da disslike verme gibi veya YouTube veya sosyal ağlarda şikayet ve hakaret içerikli mesajlar da atmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı