Tehdit Eden Birisini Mahkemeye Vermek

Verseydin keşke:) Al diyip Johnny Sins veya Black Big Mamba diye adres verseydin uğraşsın dursun cahil cühela🤣
İşte ben de düşündüm onu yaaa ama Nihat Hatipoğlu’nu atacaktım 🤣 Kendisi Allah’a da sallıyordu, “Benim bir Allah’ım yok ki zaten.” dediğim de “Allah Allah! Bak çocuk beni sinir etme yoksa senin anneni ...” dedi :)

İşte ben de düşündüm onu yaaa ama Nihat Hatipoğlu’nu atacaktım 🤣 Kendisi Allah’a da sallıyordu, “Benim bir Allah’ım yok ki zaten.” dediğim de “Allah Allah! Bak çocuk beni sinir etme yoksa senin anneni ...” dedi :)
Avel ya:D Bırak konuştuğuna bahsettiğine bile değmezmiş. Ne aileni ne kendini germe hiç dostum daha milyon kere çıkacak bu tiplerden karşına.

Ben de ciddi bir şey sandım. Oyunda size sövene siz de sövün. Bana küfredene ben de hiç acımam, küfredip basarım engeli. Eline klavye alan geçiyor bu oyunlara, her şeyi kafaya takmayın.

Ha bunu yapanlar gerçek hayatta karşınıza çıkamayacak kadar da ezik kişilerdir. Süt kesilirler o zaman. Ezikliklerini sanalda gidermeye, egolarını tatmin etmeye çalışırlar.

Geri
Yukarı