Tehdit mesajı alıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajları polise delil olarak sunabilirsin fakat ailen öğrenmiş olur.

Ailene söylemezsen muhtemelen kavga çıktığında öğrenmiş olucaklar.

Aralarında şakalaşıyordur vs. Felan der polis çünkü 18'den küçükler.
Ne alaka kardeşim? E bende insanları ölümle tehdit edeyim polis şakalaşıyorlar desin. Bu durumda en iyisi polise vermek. Bırakın onlar uğraşsın. Ne yapacak tehtid eden çocuğu bulup dövecek mi? Bu durumda en mantıklısı polise vermek.

Tehdit mesaji aliyorum. Aynı ilçede yaşadığımız çocuk beni kavgaya çağırıyor. 18'den kucuguz. Daha ailemin bilmesini istemiyorum. Evime kadar biliyor. Ailem öğrenmeden nasıl halledebilirim (kavga taraftarı değilim)?

Konuyu söylersen net bir şey söyleyebiliriz.

18 yaştan küçükseniz polis size bir şey yapamaz. Ailene söylemen lazım bunu.

Kanka 18'den küçükler mis polis bir şey yapamaz.

Neden bir şey yapmasın daha birkaç gün önce tek tokatla 15 16 yaşındaki çocuk öldü.

Ailene söylemen lazım, durumdan haberdar et onları. Kişiyle de iletişimini kes.

Sana saldırırsa darp raporu alır dava edersin ailenede söylersin çocuğa pahalıya patlar.

Arkadaşlar polise verin diyosunuz da ikisi de 18'den küçük pek bir işlem yapmayıp bırakırlar ve polise şikayet ettiği için de daha da kışkırtmış olur karşı tarafı iyice toplanıp çocuğu bir yerde kıstırıp bayağı kötü dövebilirler.

Arkadaşlar polise verin diyosunuz da ikisi de 18'den küçük pek bir işlem yapmayıp bırakırlar ve polise şikayet ettiği için de daha da kışkırtmış olur karşı tarafı iyice toplanıp çocuğu bir yerde kıstırıp bayağı kötü dövebilirler.
İşlem yapmazlar 18'den küçükler diye. Büyük olsa yeter ki delilin olsun anında hapise girer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı