Tek başıma artık sıkılmaya başladım

Tunahan4592

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır internet medyasının içindeyim. Sorun, konuşmam, tecrübelerim hep buradan oldu. Bir nevi gerçek dünyadan soyutladım kendimi. Bildim bilmedik sitelerden biri olan bu sitede de defalarca soru açıp bu konuda kafa patlattım. Artık dayanamıyorum, ne kadar öz güvenim olsa da tek başıma dayanamıyorum. Ne dersem, kurup biçersem biçeyim sadece kendime anlatıyorum, kendimle konuşuyorum. Çıldırmaya başladım, şu internetten uzaklaşmak istiyorum artık, sardı sarmaladı beni. Tam olarak 7 saat olmuş sanırsam. Psikoloji hakkında başlıkları okuyorum. Ruhum çöktü, çok kötü oldum, çevremde konuşabileceğim biri dahi yok. Tek başıma 7/24 bilgisayar başından kalkıp nasıl bir çözüm bulabilirim?

Okul dışı sosyalleşmeden bahsediyorum. Dışarıya karşı aşırı sessizim, içimde bir cevher dahi olsa yine aptal ve saf olarak akıllarda kalıyorum. Bu da daha da içime kapanmama neden oluyor. Allah'a şükür kendimi savunup konuşabiliyorum ancak konuşup edeceğim adamakıllı, aklı denginde yaş çevresinde birini bulamıyorum, ne yapacağımı şaşırdım. Her gün sorgusuz sualsiz araştırıyorum, artık delirmek üzereyim, internette artık ne yazsam kendi konularımı görmeye başladım. Milletin bana yaptığı aptal muamele beni içten acıtmaya başladı.

Zamanına psikoloğa gitmiştim. Verdiği ilaç sadece düşünmemi biraz da olsa engellemişti ama iletişim konusunda çok bir etkisi olmadı. Bu konuyu kaçıncı açışım hatırlamıyorum ama artık teknik bir yardıma ihtiyacım var yoksa bu boşlukta derinlerine kadar süzüleceğim gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı