Tek başıma oyun oynayamıyorum

moralman

Decapat
Daha fazla  
Tek başıma Online oyun oynamaktan hiç zevk almıyorum. Mesela hiçbir oyun giresim yok, uyuyacağım tam. Bi' arkadaşım çağırıyor, "gel kanka Valorant girek" diyor, anında gidiyorum. Tek başıma oyun oynamak hiç zevkli gelmiyor. Merak etmeyin arkaya şarkı açıp oynamayı denedim, sarmıyor. Sadece kendim Osu! Oynuyorum ve TikTok Instagram vs. lerde dolaşıyorum. Sizde de oluyor mu? Ya da herhangi bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek başıma Online oyun oynamaktan hiç zevk almıyorum. Mesela hiçbir oyun giresim yok, uyuyacağım tam. Bi' arkadaşım çağırıyor, "gel kanka Valorant girek" diyor, anında gidiyorum. Tek başıma oyun oynamak hiç zevkli gelmiyor. Merak etmeyin arkaya şarkı açıp oynamayı denedim, sarmıyor. Sadece kendim Osu! Oynuyorum ve TikTok Instagram vs. lerde dolaşıyorum. Sizde de oluyor mu? Ya da herhangi bir öneriniz var mı?
Saçma gelebilir ama sistemin nedir? Sistemin zayıfsa emin ol iyi bir sistem istediğiniz türdeki oyunları yüksek kalite'de açabileceği için oyun zevk vermeye başlayacak. Ortalamanın altı bir bilgisayarım var. Dediklerinizin aynısını ben yaşıyorum.

Saçma gelebilir ama sistemin nedir? Sistemin zayıfsa emin ol iyi bir sistem istediğiniz türdeki oyunları yüksek kalite'de açabileceği için oyun zevk vermeye başlayacak. Ortalamanın altı bir bilgisayarım var. Dediklerinizin aynısını ben yaşıyorum.

Kasa : Cooler Master Masterbox Mb501l 600w
Anakart : ASUS B450M DRAGON 4400MHz
Ekran Kartı : MSI Radeon RX 5500 XT 8 GB
Ram : GSKILL SniperX Gri Kamuflaj DDR4-3000Mhz CL16 16GB
İşlemci : AMD Ryzen 5 3500 3,6GHz 35MB Cache Socket AM4
SSD : ADATA 480GB SU650 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)

EKİPMANLAR

Kulaklık : HyperX Cloud 2
Klavye : Rampage KB-R88 Siyah USB Mekanik Hisli ve Pad Gaming Q Klavye
Mousepad : Razer Goliathus 80x40
Mouse : Steelseries Rival 105
Monitör : Rampage RM-334 144 hz 1 ms

Zamanla alışılıyor ya. Arkadaşların ile vaktin uymayınca ya da az arkadaşın kalınca.

Kasa : Cooler Master Masterbox Mb501l 600w
Anakart : ASUS B450M DRAGON 4400MHz
Ekran Kartı : MSI Radeon RX 5500 XT 8 GB
Ram : GSKILL SniperX Gri Kamuflaj DDR4-3000Mhz CL16 16GB
İşlemci : AMD Ryzen 5 3500 3,6GHz 35MB Cache Socket AM4
SSD : ADATA 480GB SU650 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)

EKİPMANLAR

Kulaklık : HyperX Cloud 2
Klavye : Rampage KB-R88 Siyah USB Mekanik Hisli ve Pad Gaming Q Klavye
Mousepad : Razer Goliathus 80x40
Mouse : Steelseries Rival 105
Monitör : Rampage RM-334 144 hz 1 ms
O zaman oyun oynamak için vücudunuzda pek enerji yok ya da ilginizi çekecek oyun yok gibi gözüküyor.

O zaman oyun oynamak için vücudunuzda pek enerji yok ya da ilginizi çekecek oyun yok gibi gözüküyor.
Oyunlarım sadece "valorant csgo lol osu mc mordhau vs." diğerleri hikaye oyunları ve bitirdim. Sanırım enerjim yok pek kendi başıma oyanamaya.
Singleplayer oynayın. "Tek başıma Online oyun oynamaktan zevk almıyorum." demişsiniz.
Bende bulunan singleplayer oyunlarını bitirdim zaten ve hikayeli oyunlar sarmıyor bir yerden sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı