Tek başına acile gidilirse alırlar mı?

Muhammedbrex281

Hectopat
4 Mart'ta doğdum. Çok pis karnım ağrıyor dün de öyleydi. Ama gitmedim. Abim annem babam var ama annem babam yaşlı oldukları için gelmiyorlar abimde canı istemiyor gelmiyor. 2 3 ay önce tek başıma gittim almadı doktor. Şimdi alır mı sizce? Neyim var hiç bilmiyorum iki gündür aşırı karnım ağrıyor ve ishal var. Bağırsaklardan guruldama sesi çıkıyor. Bayağı ağrıyor ki ben kanser geçirmiş insanım. Acı eşiğim bayağı yüksektir.

Git ve durumu anlat, kimse benimle gelemiyor de baksınlar . Zaten tıp iyice geriledi...

4 Mart'ta doğdum. Çok pis karnım ağrıyor dün de öyleydi. Ama gitmedim. Abim annem babam var ama annem babam yaşlı oldukları için gelmiyorlar abimde canı istemiyor gelmiyor. 2 3 ay önce tek başıma gittim almadı doktor. Şimdi alır mı sizce? Neyim var hiç bilmiyorum iki gündür aşırı karnım ağrıyor ve ishal var. Bağırsaklardan guruldama sesi çıkıyor. Bayağı ağrıyor ki ben kanser geçirmiş insanım. Acı eşiğim bayağı yüksektir.
kanka umarım konu troldür

kanka eski açılmış karın ağrısı konularına bakma. sanırsam durum ciddi bence forumu bırak git direk. yaşın çok küçük değilse alırlar

2 gündür böyle ise annene anlat olmazsa sesini iyice çıkar abinle git. 2 gün geçmiş ustam hala gitmiyorlarsa büyük probelm vardır.

bu arada çok bilmiyorum ama çok su içiyosan azalt

bu arada çok bilmiyorum ama çok su içiyosan azalt
Spora yeni başladım. 56kg 176 177cm çok fazla hareketli değilim maks 2km yürüyorumdur. günde 2 2,5 litre su iciyom. acile falan gitmedim ben konuyu akşam 11 12 de yazdım ama nedense gecenin 4 de atılmış. Bugün tek basima sağlık ocağına gittim ilaç yazdı. Antibiyotik falan. bilgilendirdigin için teşekkürler.

2 gündür böyle ise annene anlat olmazsa sesini iyice çıkar abinle git. 2 gün geçmiş ustam hala gitmiyorlarsa büyük probelm vardır.

Aile hekimine gittim ilaç yazdı. İki üç gün beklerim devam ederse gideceğim o zaman 18 yaşında olacağım tek başıma giderim. Maalesef benim ailem ihmalkar bir aile zamanında sol dizim agriyorken doktora götür dedim anneme babama sonra kanser cikmisti. Buna yapabilecek bir şey yok. En azından küçük kardeşlerimi birkaç gün sonra artık kendim götürebilirim.

Geri
Yukarı