Tek başına oynanacak oyunlar

Sea of Thieves. Mesaja kızgın atıp, gülenlerin okuma yeteneğinden şüphe duyuyorum. Tek kişilik oyun önerisi istenmemiş, tek başına oynayabileceği oyun önerisi istenmiş.

Buna da Sea of Thieves önermeyin. Tonlarca hikayeli oyun var. Tek kişilik oyun önerisi o ise ben de CS:GO öneriyorum hadi bakalım.

Buna da Sea of Thieves önermeyin. Tonlarca hikayeli oyun var. Tek kişilik oyun önerisi o ise ben de CS:GO öneriyorum hadi bakalım.
Sea of Thieves, CS:GO'dan farklı olan bir oyun. İçinde çok güzel hikayeler de var eğer İngilizce bilgisi varsa. Üstelik hiç bir detay verilmediği için önerdim. Hikayeli, çok oyunculu, tek kişilik, RPG vs... Konuda bu kriterlerden birisinin özellikle istendiğini göremiyorum. İstiyorsa hikayeli oyun da öneririm. Forumda oyun öneri konuları hep aynı oyunlarla dolup taşıyor, biraz farklılık lazım.

Stardew Valley çok güzeldir. Cities Skylines öneririm. HOI4 yine güzeldir. Bazı bağımsız yapımlar var şehir kurma tarzında dorfromantik, islanders falan iyidir. Bağımsızlar 3-4 saat diğerleri seversen 30+ oynatır.

Stardew Valley çok güzeldir. Cities Skylines öneririm. HOI4 yine güzeldir. Bazı bağımsız yapımlar var şehir kurma tarzında dorfromantik, islanders falan iyidir. Bağımsızlar 3-4 saat diğerleri seversen 30+ oynatır.
HOİ4 bende öneririm, ama arkadaş öğrenmeye çalışırken sıkılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı