İnceleme Tek bir kişinin yaptığı harika FPS oyunu "Bright Memory"

Sizce oyun nasıl?

• Harika

• Çerezlik

• Erzurum la kapışır.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bazılarınız duymustur belki bu oyunu.

"Bright Memory" asyali birinin tek başına yaptigi bir oyun. Oyun FPS türünde story mode bir oyun.
Grafikler, vurus hissi vs. tek bir kişinin yaptığı bir oyuna göre çok iyi seviyede.
Oyun sadece ortalama 30-40dk sürüyor. Maksimum 1 saat sürer.
Enis kirazoglu'nun Witcher 3 haricinde övdüğü nadir oyunlardan biri olma unvanını kazanmis bir oyun.

Adam serinin ikinci oyununu da çıkarmış "bright Memory infinite".
Bu oyunda ortalama 1, 5-2 saatte bitiyor.
Bu oyunu da bir ekiple beraber yaptığı söyleniyordu. Tam bilmiyorum.

Iki oyun da Steam de mevcut ve şu an indirimde.

İki oyun da iki saatten önce bittigi icin oyunlari bitirip iade de edebilirsiniz. Enis Kirazoglu'nun oyun hakkinda yaptığı videoyu da ekleyeyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Oyunun mobil versiyonu da varmış. Hiç bakmadım.
İnanması zor bir şey. Gerçekten başarılı.

Bu arada Enis Kirazoğlu'nun çok fazla sevdiği oyun var ancak son dönemlerde hiçbir şeyi beğenmemeye (Dost Kayaoğlulaşma) başladı. Psikolojik bir durum bence. Yakında Tükenmişlik videosu gelir kendisinden.

Fiyat-Performans diyelim. Oynanış ve Grafik güzel, onun dışında bir şeyi yok zaten. Ama bu oyunu alacağıma Call of Duty 4 Modern Warfare alırım.

Adam hazır seyler kullanip kullanmadığını bilmiyorum, youtube ta tek başına yapilan fps oyunu yazinca bile bu oyun hemen çıkıyor. Ama enis kirazoglu videosunda hazır seyler de kullandığını söylemiş. Ne kadar dogru bilemiyorum.
Ama kullansa bile oyunu bu hale getirmek çok emek ister. Hem de tek basina yapmaya çalışan birisi için daha çok ister.
Artik gerisi size kalmış...

Fiyat-Performans diyelim. Oynanış ve Grafik güzel, onun dışında bir şeyi yok zaten. Ama bu oyunu alacağıma Call of Duty 4 Modern Warfare alırım.
Evet, o kadar şaşalı bir oyun değil tabi. Hikayesi 2 saat den az sürdüğü için, canın sıkılınca alıp, bitirip iade edebilecegin bir oyun.

Geri
Yukarı