Bence en iyi FPS oyunu Battlefield 1

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 908

die

Hectopat
Makaleler
1
Tabii ki görüşler kişiden kişiye değişebilir fakat oyun filtresine kitle veya realistliği eklersek, Battlefield 1'i bu konuda geçebilecek oyun yok. Oyundaki silah çeşitliliği RDR2'den fazla. Her silahın birbirine eşitlenen mekaniği var. Oyundaki atmosferin başka bir örneği yok, manga arkadaşlarınız sayesinde bile EXP kazanıyorsunuz. İlk olarak 2 yıl önce oynamıştım. Çocukken de BF2 oynardım online olarak. Oyun gün gittikçe eskiyor olabilir fakat bugüne kadar gerçekten mekaniğini anlayıp gerçek anlamda oynamadım. Yaklaşık 2-3 haftadır deli gibi oynuyorum. Ve 2 yıldır ilk defa oyunda bir sorun olduğunu gördüm. Aslında oyun kaynaklı değil, EA Games kaynaklı bir sıkıntı.
Her neyse. CSGO veya Valorant oyuncularının hoşuna gitmeyecek olsa da gerçek yeteneğin, gerçek rekabetin

Aynen öyle bende Battlefield 1 severim. 2015 yıllarında devrim yaratan oyundur bende. Daha önce multiplayer atıyordum şimdi çıktım.

Zevk meselesi bence kimisi CSGO sever kimisi COD sever kimisi Valorant benim düşüncem bu çeşit oyunlarda oyuncuya zevk verme olayı daha önde.

BF'leri çok severim, ama bakıyorum o kadar sevmeme rağmen az oynamışım hep diğer online oyunlara göre. Sebebi de hileciler. BF1'de de BFV'te de çok fazla hileci var. Oyuna girme çıkma da uzun sürdüğü için yıldırıyor bir süre sonra.

TITANFALL 2 der susarım, ama Battlefield da iyidir. Son zamanlarda kötü günlerden geçiyor ama umarım toparlarlar.

Geri
Yukarı