Tek ekran kartı ile hem mining hem oyun oynanır mı?

Hocam hangi siteyi kullanıyorsunuz, ben 25MH/s ile günde 15TL civarı kazanıyorum çok az size göre.
Ethermine + TRex Miner.
Hocam sizin kartınız hangi model bende gigabyte var aynı ayarları yapsam 30MH/S ye çıkar mı?
bende 27
Gigabyte Gaming OC 3 fanlı model. Memory Clock genelde sorun olmadan +800'e kadar çıkabiliyor. Benim 1100'e kadar çıkabiliyor sorun olmadan, bu sayede 32MH/s alabiliyorum. 1660 Super'ler ortalama 31MH/s alır zaten. Çıkarsınız.

Ethermine + TRex Miner.

Gigabyte Gaming OC 3 fanlı model. Memory Clock genelde sorun olmadan +800'e kadar çıkabiliyor. Benim 1100'e kadar çıkabiliyor sorun olmadan, bu sayede 32MH/s alabiliyorum. 1660 Super'ler ortalama 31MH/s alır zaten. Çıkarsınız.
bendeki 2 fanlı model aynı ayarları yapsam sorun olmaz herhalde

Gayet mantıklı. Şu an her türlü kar ettirdiği için elinize yoktan para geçmiş gibi oluyor. Yapmadan önce güzel bir U.V, O.C ve fan ayarı yapmayı kesinlikle unutmayın. Günde 12 saatin bile iyi getirisi olabiliyor.

Bilmeden konuşup üstüne de atarlı atarlı yazıyorsunuz ya çok komiğime gidiyor. İlk önce biraz araştırma yapın sonra yazarsınız. Çok da güzel mining yapılır o kartla. Hiç yoktan günlük harçlığını çıkartırsın.
Şimdi hesapladım aylık 1000 tl getirisi varmış etherumun 1000 dolar olduğu zaman 300 tl anca getirisi vardı kusura bakmayın.

Çevreden duymuşsunuz mining diye bir şey elindeki ekran kartyla ben de yapayım ben de yapayım. Yapamazsın kardeşim zaten o kartla zaten. Hem oyun oynayıp hem kazım yaparak zaten hiç yapamazsın rig kurman gerek. Kazım yapıp oyun oynayasın gelince de rigten çıkarıp kasaya takarım diyosan o başka.
Hiç uğraşma, otur oyununu o kartla.
İşi bilmeyen bir kişi daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı