Tek fanlı ekran kartları sıkıntı çıkarır mı?

Neueste

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selamlar, sistem almak istesem artık hep tek fanlı ekran kartları var. Tek fanlı olması soğutmayı çok etkiler mi? Yani mesela CS:GO gibi oyunlarda kaç derecede çalışır. Ya da 80 dereceleri görür mü?
Örnek vermek gerekirse Palit GTX 1650

Dostlar selamlar, sistem almak istesem artık hep tek fanlı ekran kartları var. Tek fanlı olması soğutmayı çok etkiler mi? Yani mesela CS:GO gibi oyunlarda kaç derecede çalışır. Ya da 80 dereceleri görür mü?
Örnek vermek gerekirse Palit GTX 1650
Bende tek fanlı RX 460 var CS:GO'da genellikle 65 derece falan oluyor tabii ki benim ekran kartım sizin ekran kartınızdan çok daha güçsüz olacak fakat CS:GO çok zorlayacak bir oyun değil zaten.

Örnek vermek gerekirse Palit GTX 1650.

Dostum CS:GO'da çok ısınmaz ekran kartına yük bindiren genelde singleplayer oyunlarda ekran kartın 80 dereceleri görecektir tavsiye etmem.

Bende tek fanlı RX 460 var CS:GO'da genellikle 65 derece falan oluyor tabii ki benim ekran kartım sizin ekran kartınızdan çok daha güçsüz olacak fakat CS:GO çok zorlayacak bir oyun değil zaten.
Hocam bendede şuan R9 290 var ama gerçekten çok ısınıyor. Termal macun değiştirmeye de korkuyorum bir şey olur diye.

Hocam bende de şu an R9 290 var ama gerçekten çok ısınıyor. Termal macun değiştirmeye de korkuyorum bir şey olur diye.

Hocam korkacak bir şey yok YouTube'da bir sürü video var onlara bakarak yapabilirsiniz. Aksi taktirde bir şey olacak diye korkarken kartın ömründen olursunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı