Tek gecede 4 sınava birden çalışmak mümkün mü?

gods

Hectopat
Eğitim hayatımın korkunç bir dönemindeyim. Hasta olduğum için 1 ay kadar okula gidemedim. Ve 2.yazılılara yarın girmem gerekiyor. Coğrafya, kimya, matematik, fizik sınavlarına gireceğim yarın. Coğrafya ve kimya zaten hallettim diyebilirim. Ama matematik ve fiziğin konularını bile adamakıllı bilmiyorum gitmediğim için. Gece boyu sadece konu anlatımı ve soru çözümlerini izlesem sınavdan 50 üstü alır mıyım sizce? Yoksa sınavdan 0 alma riskine girip uyumalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil, konulara vaktin olsa bile unutkanlık olur o kadar yüklenirsen. En çok etki eden iki dersi halletmeye bak sen.

Eğitim hayatımın korkunç bir dönemindeyim. Hasta olduğum için 1 ay kadar okula gidemedim. Ve 2.yazılılara yarın girmem gerekiyor. Coğrafya, kimya, matematik, fizik sınavlarına gireceğim yarın. Coğrafya ve kimya zaten hallettim diyebilirim. Ama matematik ve fiziğin konularını bile adamakıllı bilmiyorum gitmediğim için. Gece boyu sadece konu anlatımı ve soru çözümlerini izlesem sınavdan 50 üstü alır mıyım sizce? Yoksa sınavdan 0 alma riskine girip uyumalı mıyım?

Bence uyuma gerekirse köpek gibi çalış ama uyuma.

Sherlock Holmes'in torunu isen uyuma. Aksi ise uyuyabilirsin. Uyumazsan da pek sonuç değişmez.

Beyler şimdi hesapladım da sadece matematik konu anlatımı izlesem bile zaman yetmiyor. Matematikte sadece bir konuya bakacağım. Diğerlerine çalışacağım.

Fiziği feda edip matematik çalış diğer 2sinu biliyorum dedin zaten .
fizik sınavında hoca çıkacak şeyler hakkında biraz ipucu verdi o yüzden öyle yapamam. Matematik konuları hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Mecbur matematiği salıcam.
Boşver uyu, geçersin tüm derslerden zaten.
ben de istiyorum ama nasıl geçeyim :D

Şimdi hesapladım da sadece matematik konu anlatımı izlesem bile zaman yetmiyor. Matematikte sadece bir konuya bakacağım. Diğerlerine çalışacağım.

Fizik sınavında hoca çıkacak şeyler hakkında biraz ipucu verdi o yüzden öyle yapamam. Matematik konuları hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Mecbur matematiği salacağım.

Ben de istiyorum ama nasıl geçeyim :D

Şimdi uyu ve sabah erken kalkıp çalış.

Geri
Yukarı