Tek kişilik güzel hikayeli oyun tavsiyesi

Hayatta kalma tarzı seversen Subnautica ve Long Dark olabilir. Eğer bu zor dönemleri unutmak ve bir anda olsa köyüne gidip gelmek istersen Stardew Valley öneririm her NPC'nin kendi hikayesi falan var.

Arkadaşlar, adımı görünce otomatik olarak BioShock: Infinite önerdiğimi bilin 😀.

Öncelikle Mafia serisi öneriyorum. Artık bir klasik oldu. The Godfather filmini sevdiyseniz, bayılırsınız.

Seçimli oyunlar seviyorsanız Life is Strange, Detroit: Become Human (Genel olarak Quantic Dream oyunları) ve The Walking Dead serisini öneriyorum. Yalnız açık dünya vs. yok.

Aksiyon, seçim ve açık dünya üçlüsü için The Witcher serisini öneririm. İlk oyunun kısa özetini izleseniz yeter. Ayrıca Skyrim var -olmazsa olmaz- grafik modlarıyla beraber oynanabilir yapabilirsiniz. Boşuna SE versiyonuna para vermeyin. Klasik versiyon için link:

Açık dünya oyunu olarak tabii ki RDR 2 ve GTA V var. Üzerine çok konuşulacak oyunlar değiller çünkü bilmeyen kalmamıştır artık 😀. Bunların dışında pek önerilmeyen Batman serisini öneririm. Güzel bir oynanışı var.

Ben klasik RPG istiyorum diyorsanız Divinity 2 öneririm. İndirimlerde de 35 TL gibi güzel fiyatlara düşüyor.

FPS olarak olmazsa olmazım BioShock üçlemesi var. Sadece altında yatan felsefe oynamanız için yeter. Bakın, pişman olmazsınız.

Şimdilik bu kadar yeter herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı