Tek Kişilik Oyun Önerisi

İşte demek istediğim de orası, o kadar ihtimal var ki oyunu oynamadan duramıyorsun ve bırakamıyorsun. CS:GO'da sıkılmak olası olduğu için bir süre sonra bilgisayar başından kalkıp bir şeyler yapabiliyorsun. LoL sosyal hayatı öldürüyor. CS:GO'da da aslında çok şey var ama genellikle insanlar sadece Dust 2 ve Mirage oynadığı için görmüyor o nimetleri. Mesela hiç Train ve Vertigo oynayan arkadaşım olmadı.
Hiç bu yönden bakmamıştım :D

Ya ben daha çok böyle gelişmeli amacı olan mesela cs gibi rank kasmak istiyorum yani böyle boşuna emeklerim gitmesin istiyorum ne çok zor ne aşırı kolay bir oyun olmasını istiyorum içinde bol bol kıyafet silah skini olur markette oyunda kazandığımız para ile bunları aldığımız bir oyun istiyorum ama böyle bir oyun yok genelde güzel amaçla çıkan oyunları kimse oynamıyor insanlar insanların aklında sadece 2-3 oyun var hiç yeniliklere bakmıyorlar ve oyunlarda gelişmiyor :( .

Ya ben daha çok böyle gelişmeli amacı olan mesela cs gibi rank kasmak istiyorum yani böyle boşuna emeklerim gitmesin istiyorum ne çok zor ne aşırı kolay bir oyun olmasını istiyorum içinde bol bol kıyafet silah skini olur markette oyunda kazandığımız para ile bunları aldığımız bir oyun istiyorum ama böyle bir oyun yok genelde güzel amaçla çıkan oyunları kimse oynamıyor insanlar insanların aklında sadece 2-3 oyun var hiç yeniliklere bakmıyorlar ve oyunlarda gelişmiyor :( .
CS:GO'nun en iyi alternatifi CSNZ olabilir. Source ve 1.6'ya da bakabilirsiniz.

Ya ben daha çok böyle gelişmeli amacı olan mesela CS gibi rank kasmak istiyorum yani böyle boşuna emeklerim gitmesin istiyorum ne çok zor ne aşırı kolay bir oyun olmasını istiyorum içinde bol bol kıyafet silah skini olur markette oyunda kazandığımız para ile bunları aldığımız bir oyun istiyorum ama böyle bir oyun yok genelde güzel amaçla çıkan oyunları kimse oynamıyor insanlar insanların aklında sadece 2-3 oyun var hiç yeniliklere bakmıyorlar ve oyunlarda gelişmiyor :( .

Warframe tavsiye edebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı