Tek oyunculu oyun önerisi

Ful paketi indirime girince bu oyununu deneyin derim. 4. oyununu ben de pek sevememiştim.

Doom: Eternal Steam'de indirime girince satın aldım ve bir buçuk saat boyunca deneyimledim. Pek keyif almadım. Oyuna kötü bir lafım yok, bana göre değildi.
Pathfinder: Wrath of the Righteous'ı satın aldım ve beğendim. Bunu oynamaya devam edeceğim.
Ayrıca Disco Elysium'un çevirisini ve Bannerlord'un tüm sürüme çıkmasını da beklemekteydim. Bannerlord'u 15 saat oynadım fakat oyunda yapacak bir şeyim kalmamış gibi hissettim. Önceden 5-6 kez bitirip 300 saat oynamıştım zaten.
Disco Elysium ise cidden çok iyi oldu. Kitap okuyormuş gibi oyun oynuyorsunuz. Bunu da 14 saattir oynuyorum, daha büyük ihtimalle ortasına bile gelmedim oyunun. En azından öyle hissettiriyor.

Başka önerisi olan varsa hala duymak isterim.

Inscryption, Slay the Spire.

@TylerDurdenAynıBen günümüz şartlarına göre birçok hatası var ancak gene de oynanabilir bir oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

@TylerDurdenAynıBen günümüz şartlarına göre birçok hatası var ancak gene de oynanabilir bir oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
Saints Row: The Third oyununu aktif olarak oynuyorum ve şunu söyleyebilirim çok aptalca hatalar var oyunda. Yani oyunu oynamaya engel değil fakat çok can sıkıyor. Örneğin Arabaya Shift + E kısayolu ile bindiğinizde (Shift + E kısayolu arabayı kapısından açarak değil, camdan içeri girerek arabaya binmenizi sağlıyor. Bir nevi zaman kazandırıyor.) bazen araba tekerleklerin içine giriyor ve otomatik ölüyorsunuz. Bu görev esnasında olduğu zaman çok sinir bozucu oluyor. Ama dediğim gibi bu yaşadığım hata oyundan zevk almama engel değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı