Tek RX 5600 XT ile 1 hafta mining kazancım

Eğer iki gün boyunca hiç ara vermeden kazım yaptıysanız bu değer biraz düşük ama ara verdiyseniz çok düşüyor hesaplama olayı farklı şekilde işliyor. Ben 8 gündür kazıyorum ama çok ara verdim. 32 34 saat civarı kaybım var. Aralıksız kazım yaparken aylık 125 doları gördüm tahmini kazanç olarak ama şu an çok ara verdiğim için benim de 100 dolar civarı gösteriyor.
Hangi amd sürümünü kullanıyorsunuz? Uv ayarları dahil hangi kazım programları kullandığınızı atar mısınız? Ethermine kullanıyorum ben bu arada.

Gerçekten 125 dolar alsam çok iyi olur benim için. 7/24 yapıyorum.

Ben Hive OS üzerinden kazım yapıyorum oradaki ayarlarım şu şekilde: Voltaj 800mv VRAM 1820 de. Core clock 1150 de. Fan hızım da yüzde 60. Windows üzerinden kazım yapacaksanız Radeon ayarlarından bu ayarlara alın 38 39 arası bir değer elde edersiniz. Ben 1860'a alınca hata aldığım için bu değerlerde kullanıyorum. Radeon sürümü de 2.9.1 WHQL kullanıyorum şu an için en stabili o benim kartım adına konuşuyorum. Havuz olarak Ethermine da kazıyorum program olarak LoL miner kullanıyorum. Şu an dediğim gibi benim de 125 dolar gözükmüyor çok ara verdiğim için ve değerler sürekli değişiyor günlük olarak yani ayarların pek de bir önemi yok. Ben bu ayarlarda kullanırken 48 derece ekran kartım bellek ısıları da 72 derecede.

Hangi amd sürümünü kullanıyorsunuz? Uv ayarları dahil hangi kazım programları kullandığınızı atar mısınız? Ethermine kullanıyorum ben bu arada.

Gerçekten 125 dolar alsam çok iyi olur benim için. 7/24 yapıyorum.
OC ve UV ayarlarınız ne durumda hocam bellekleri yüksek frekansa alırsanız artış sağlanabilir.
Kullandığım sürüm, 20.11.2. Kullandığım program Claymore.

Dosya Ekleri

• 756756756.png
    756756756.png
    304,4 KB · Görüntüleme: 71
  • 876867867.png
    876867867.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 59
Ben Hive OS üzerinden kazım yapıyorum oradaki ayarlarım şu şekilde: Voltaj 800mv VRAM 1820 de. Core clock 1150 de. Fan hızım da yüzde 60. Windows üzerinden kazım yapacaksanız Radeon ayarlarından bu ayarlara alın 38 39 arası bir değer elde edersiniz. Ben 1860'a alınca hata aldığım için bu değerlerde kullanıyorum. Radeon sürümü de 2.9.1 WHQL kullanıyorum şu an için en stabili o benim kartım adına konuşuyorum. Havuz olarak Ethermine da kazıyorum program olarak LoL miner kullanıyorum. Şu an dediğim gibi benim de 125 dolar gözükmüyor çok ara verdiğim için ve değerler sürekli değişiyor günlük olarak yani ayarların pek de bir önemi yok. Ben bu ayarlarda kullanırken 48 derece ekran kartım bellek ısıları da 72 derecede.
Benim sıcaklıklarda aynı sıcaklık değerlerini yaptım dünden bugüne. Sizinkiyle aynı. Ben amdnin 20.4.2 sürümünü kullanıyorum. program olarak da phoenixminer kullanıyorum. 2.5 gündür kazım yapıyorum acaba ondan mı? Şuan hesapladım 90 dolar yapıyor aylık. Belki 93 dolar. Hive os gerçekten işe yarıyorsa onu deneyeyim? Şuan değişken olmadan 40 mh kazıyor çok nadir olarak 39 mh oluyor. Bazıları son 2 gündür kazım düştü diyor. Siz bana 24 saatlik bir veri alarak buraya paylaşır mısınız? 24 saatte kaç eth ve kaç dolar olduğunu kayıt edip atarsanız sevinirim. Çünkü ona göre baştan ayarlama yapacağım. 25 dolar az meblağ değil 1 aylık için. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Benim sıcaklıklarda aynı sıcaklık değerlerini yaptım dünden bugüne. Sizinkiyle aynı. Ben AMD'nin 20.4.2 sürümünü kullanıyorum. Program olarak da phoenixminer kullanıyorum. 2.5 gündür kazım yapıyorum acaba ondan mı? Şu an hesapladım 90 dolar yapıyor aylık. Belki 93 dolar. Hive OS gerçekten işe yarıyorsa onu deneyeyim? Şu an değişken olmadan 40 mh kazıyor çok nadir olarak 39 mh oluyor. Bazıları son 2 gündür kazım düştü diyor. Siz bana 24 saatlik bir veri alarak buraya paylaşır mısınız? 24 saatte kaç ETH ve kaç dolar olduğunu kayıt edip atarsanız sevinirim. Çünkü ona göre baştan ayarlama yapacağım. 25 dolar az meblağ değil 1 aylık için. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam kazım olayı gerçekten düştü şubat ayında konu açan arkadaşlar daha iyi paralar kazanırken bizde durum böyle. Hive OS ile daha çok kazanmazsınız değerleriniz gayet normal gözüküyor demek ki herkes için aynı şey geçerli. Kazım zorluğu denen bir şey de var günü gününe tutmuyor. Bende de şu an 96 dolar gösteriyor 2 gündür bu konuda yapacak çok bir şey yok maalesef.

Bende kendimden bir şeyler bırakayım. Kartım ASUS TUF 3 Radeon RX 5600 XT OC EVO 6GB GDDR6 192 ve ayarlarım, kazancım ekteki gibidir ; Ortalama 40-42 mh alıyorum ve fanlar 50 de çalışıyor kartın ortalama sıcaklığı 49-51 derece arası gidip geliyor.
Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png

Geri
Yukarı