Tek RX 5600 XT ile 1 hafta mining kazancım

Aynen. Baya düşüş var. Şuan sizde aylık tahmini kazanç ne gösteriyor?

Ethermine üzerinden yaptığım miningde aylık ortalama 0.06 civarı eth çıkartıyordum ki buda 1.000- 1.500 ₺ arası ediyordu, fakat şu an aylık ortalama 0.033 civarı eth çıkıyor buda 600-800 ₺ arası bi tutar yapıyor. Kısaca mining dönemi bitti gibi..
1619558710406.png

Böyle arkadaşların sayısı çoğaldığı için bizim gibi basit mining yapanlara pay kalmıyor 🙂

Son düzenleme:
Ethermine üzerinden yaptığım miningde aylık ortalama 0.06 civarı ETH çıkartıyordum ki bu da 1.000- 1.500 ₺ arası ediyordu, fakat şu an aylık ortalama 0.033 civarı ETH çıkıyor bu da 600-800 ₺ arası bir tutar yapıyor. Kısaca mining dönemi bitti gibi.
Eki Görüntüle 995669
Böyle arkadaşların sayısı çoğaldığı için bizim gibi basit mining yapanlara pay kalmıyor 🙂

Her zamanki gibi para parayı çekiyor olsaydı çok paramız kursaydık böyle bir şey...

Screenshot_2021-04-30-01-53-10-960_hiveos.mobile.jpg
Dün farkında olduğum ufakta olsa faydalı bir bilgiyi paylaşıyorum.
Ben lolminer kullanıyorum ve 39.70 civarı en fazla kartımın çıktığı mh değeri tabii ki stabil değil.
Sürekli değişiyor 39.30 la da kazıyor neyse bunu sabitlemenin yolunu buldum yanlışlıkla.
League of Legends yani LoL' Client'ini arkada açık bıraktığımda anlamsız bir şekilde artış oluyor 39.82 ile kazıyor sabit çok fark var mı tabii ki yok ama söylemek istedim :)
Aynı şekilde bende 41.10 civarları mh alırken, işlemciyi de mining için açtığım zaman kartın değeri 41.67 civarına çıkıyor. Cidden ilginç.

Yok hocam sadece karta O.C. yaptım bios modla oynamadım hiç.

41.61 mh stabil alıyorum. Kartım asus tuf evo oc modeli 3 fanlı.
İlk başta bende öyle yapıyordum UV+OC yapınca 40.5 mh oldu sabit. Ayarlarınızı atabilir misiniz? Çünkü aylık kazanca 4-5 dolar etki ediyor. Ayarlarınızı, program vs atarsanız sevinirim hocam.

iletişim adresim; [email protected]

Geri
Yukarı