Tek RX 5600 XT ile 1 hafta mining kazancım

Arkadaşlar son driver'ı kurduğumdan beri teamredminer ve srbminer problem çıkarıyordu. Benchmark error veriyordu. Bende başka program kullanmaya başladım (gminer) bunda da tam 37 mh kazıyorum, kazıyorum bilgisayarı bırakıyorum bir yere gidiyorum birde ne göreyim 7mh'da kazıyor kart özellikle uyurken buralara düşmesi çok kötü oluyor. Hem kartı yoruyor hem 7 mh kazıyor böyle bir olay başına gelen oldu mu ? Şimdi lolminer'a geçtim onda da sanırım 34'den yukarı çıkamadım.
oldu gminer'a geçtim

hocam merhabalar, benim bu memory yerince n.a ile gösteriliyor sıcaklık değeleri nasıl düzeltebilirim?
hocam merhabalar, benim bu memory yerince n.a ile gösteriliyor sıcaklık değeleri nasıl düzeltebilirim?
bu hatamı düzelttim arkadaşlar fakat memory 90 derecenin altına düşüremiyorum bi öneriniz var mıdır acaba? Ayarlarımı fotoğraf olarak yükledim.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 123.jpg
    123.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 124.jpg
    124.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 28
  • memory.jpg
    memory.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

bu hatamı düzelttim arkadaşlar fakat memory 90 derecenin altına düşüremiyorum bi öneriniz var mıdır acaba? Ayarlarımı fotoğraf olarak yükledim.
Fanları köklemeden ne yazık ki düşmüyor. Tahminim %100 olsa minumum 80 anca. Bende çok uğraştım baktım olmadı saldım gitti

Fanları köklemeden ne yazık ki düşmüyor. Tahminim %100 olsa minumum 80 anca. Bende çok uğraştım baktım olmadı saldım gitti
şuan %50 fanda sabit 80 veriyor memory öyle devam edicek heralde hocam kasanın önünü yanını açmamla birlikte tabi, benim kasa temperli cam olduğu için sıkıntı çıkartıyor

Konuyu araştırdım sıkıntı yapma Memory konusunda.

İçim rahatladı hocam vallahi, bir de sorum olacaktı benim şu an 39,75 mh/s kazıyor. Günlük 0,00130 ETH civarları kazıyor. Ben ethermine.org kullanıyorum bana ne zaman ödeme yapacak veya ayarları var mı, bilgilendirerseniz çok sevinirim :) Bu binance de birde çekim ücreti böyle birşey gösteriyor. 89 lira civarı mı gerçekten?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 35
  • ücret.jpg
    ücret.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
İçim rahatladı hocam vallahi, bir de sorum olacaktı benim şu an 39,75 mh/s kazıyor. Günlük 0,00130 ETH civarları kazıyor. Ben ethermine.org kullanıyorum bana ne zaman ödeme yapacak veya ayarları var mı, bilgilendirerseniz çok sevinirim :) Bu binance de birde çekim ücreti böyle birşey gösteriyor. 89 lira civarı mı gerçekten?
Ethermine'da toplamda 0.01 olunca ödeme yapiyor sanırım. Siteden siteye değişiyor hepsinin kendine göre ödeme programı var.
Ben binance'ta şimdiye kadar öyle bir ücret ödemedim.

Ethermine.org havuzu için bu ödeme politikası 9 Şubat 2021'den itibaren geçerlidir.
Havuz ödemeleriyle ilgili tüm işlem ücretleri, ödenen tutardan bağımsız olarak havuz tarafından ödenir.
Ödenmemiş bakiyeniz yapılandırdığınız ödeme eşiğinin üzerindeyse (Min: 0,1 ETH, Maks: 10 ETH, Varsayılan: 1 ETH) hesabınıza bir sonraki ödeme turunda, genellikle 5-10 dakika sonra ödenecektir.
0.05 ETH'nin üzerindeki ödenmemiş bakiyeler her 7 günde bir otomatik olarak ödenecektir
0.01 ETH'nin üzerindeki ödenmemiş bakiyeler, eşiğinizden bağımsız olarak her iki hafta sonu otomatik olarak ödenecektir

Yeni konular

Geri
Yukarı