Tek Seferde bütün taksitler ödenebilir mi?

kannexhes

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 12 aylık 18.000 TL'ye bir bilgisayar aldım bana aylık 1500 TL taksit çıkıyor. Aylık 1500 TL değil de 3.000 TL ödeyip taksiti 5 ayda bitirebilme gibi bir şansım var mı?

Arkadaşlar ben 12 aylık 18.000 TL'ye bir bilgisayar aldım bana aylık 1500 TL taksit çıkıyor. Aylık 1500 TL değil de 3.000 TL ödeyip taksiti 5 ayda bitirebilme gibi bir şansım var mı?
Tabii ki kredi öderken ara ödeme yaparak örn: 500 TL yerine kendi belirlediginiz tutarı yazabilirsiniz mesela 3000 TL olsun ama krediyi kapamaniza izin vermez siz şu şekilde yaparsınız kendinize göre bir ödeme planı oluşturun 5 ay içinde belirttiğim şekilde kredi taksidini ödeyin kredi kapama işlemi içinde müşteri hizmetlerini arayıp kredimi kapatmak istiyorum demeniz yeterli

Tabii ki kredi öderken ara ödeme yaparak örneğin: 500 TL yerine kendi belirlediginiz tutarı yazabilirsiniz mesela 3000 TL olsun ama krediyi kapamaniza izin vermez siz şu şekilde yaparsınız kendinize göre bir ödeme planı oluşturun 5 ay içinde belirttiğim şekilde kredi taksidini ödeyin kredi kapama işlemi içinde müşteri hizmetlerini arayıp kredimi kapatmak istiyorum demeniz yeterli

Hocam çok yardımcı oldunuz çok sağ olun içim rahatladı.

Evet, kartın borcunu kapattığın sürece sorun yok.
Sağolun hocam

Tabii ki kredi öderken ara ödeme yaparak örneğin: 500 TL yerine kendi belirlediginiz tutarı yazabilirsiniz mesela 3000 TL olsun ama krediyi kapamaniza izin vermez siz şu şekilde yaparsınız kendinize göre bir ödeme planı oluşturun 5 ay içinde belirttiğim şekilde kredi taksidini ödeyin kredi kapama işlemi içinde müşteri hizmetlerini arayıp kredimi kapatmak istiyorum demeniz yeterli

Kredi kapatma taksit kapatma demek değil mi?
Kredi kapatma işlemini de borç bitince yapacağım değil mi?

Son düzenleme:
Hocam çok yardımcı oldunuz çok sağ olun içim rahatladı.

Sağ olun hocam.

Kredi kapatma taksit kapatma demek değil mi?
Kredi kapatma işlemini de borç bitince yapacağım değil mi?

Görsel attım, bak 9K kredi çekmişim borcu bitmiş ama hala kapatamiyorum daha doğrusu ben kapatmadim 1 TL daha ödemek istediğimde izin vermiyor sen bu duruma geldiğinde mh arayacaksın ben kredimi kapatmak istiyorum diyeceksin kredin kapanınca o 1 TL yide hesabında çekerler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-29-16-32-29-511_com.finansbank.mobile.cepsube.jpg
    Screenshot_2023-04-29-16-32-29-511_com.finansbank.mobile.cepsube.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 44
Görsel attım, bak 9K kredi çekmişim borcu bitmiş ama hala kapatamiyorum daha doğrusu ben kapatmadim 1 TL daha ödemek istediğimde izin vermiyor sen bu duruma geldiğinde mh arayacaksın ben kredimi kapatmak istiyorum diyeceksin kredin kapanınca o 1 TL yide hesabında çekerler.

Tamam hocam kafama göre ödeyebilirim yani değil mi (1500 TL'nin üzerinde)

Böyle bir şey yapmak kesinlikle çok mantıksız, enflasyon dolayısıyla TL'nin değeri her geçen ay düşüyor. Eline toplu para geçtiyse altına yatır hem değeri artsın hem de her ay 1500 TL'lik altın bozdurup bozdurup ödersin.

3000 şimdi yatırdın diyelim önümüzdeki ay taksit ödemezsin, peşin ödemiş oluyorsun 2 aylık çünkü.5 ayda hepsini ödersen borcun biter ama ekstrede alışverişin görünür 12 ay boyunca, prosedür gereği olan bir şey. Nakit paran cebinde kalsın niye bankaya vereceksin ki :) şuan en değerli şey nakit para bence aydan aya öde.

Yeni konular

Geri
Yukarı