Tek seferlik yüsek hızlı indirme paketi satın alabilir miyim?

mtrex222

Hectopat
Türk Telekom müşterisiyim. Bir oyun indirmek için bir aylık daha yüksek indirme hızına sahip paket satın almam mümkün mü? Şu anki paketimle 3 Mbps indirme yapabiliyorken hız testinde 7.8 rakamını gördüm.

Örneğin taahhütlü paketiniz ayda 40TL ise, taahhütsüzü 70TL'dir, telefon operatörlerinde en azından bu şekilde, internet sağlayıcılarında da aynı olabilir ama ondan önce günlük paketlere bakın. Kablonet kullanıyorum, günlük 100Mbps download / 10Mbps upload'u 4TL'ye alıyordum eskiden, şimdi direkt hızım 100Mbps ve kotasız olduğu için ihtiyaç duymuyorum. Elbet Türk Telefom'un da bunun gibi günlük uygulaması vardır. Siteden Türk Telekom müşteri hesabına giriş yap, servis ekleme kısmında dolan biraz, varsa bir şekilde görürsün zaten.

Boost sayılabilecek paketler var aylık olarak, internet hızınızı belli bir miktar yükseltiyor. Ama oyun dosyaları çok büyük değil ise vermenizi tavsiye etmem. Hat değerlerinin ekran görüntüsünü gönderir misin ?

Türk Telekom müşterisiyim. Bir oyun indirmek için bir aylık daha yüksek indirme hızına sahip paket satın almam mümkün mü? Şu anki paketimle 3 Mbps indirme yapabiliyorken hız testinde 7.8 rakamını gördüm.
İnternet ADSL değilse yani Fiber ya da VDSL ise bir günlük hızını 100 Mbps yapan bir paket var adını hatırlamıyorum ondan alabilirsin. Bence işini görür.

İnterneti yormuyorken birkaç kez deneyerek testte ulaştığım değerler bunlar. Sanırım bu değerlerle alabileceğim maksimum indirme hızı olan 3Mbps değerini alıyorum. Altyapının sağladığı maksimum değeri öğrenebileceğim test bu mudur emin değilim ama nereden öğrenebilirim?
Ekran Görüntüsü (5).png

İnterneti yormuyorken birkaç kez deneyerek testte ulaştığım değerler bunlar. Sanırım bu değerlerle alabileceğim maksimum indirme hızı olan 3Mbps değerini alıyorum. Altyapının sağladığı maksimum değeri öğrenebileceğim test bu mudur emin değilim ama nereden öğrenebilirim?
Eki Görüntüle 497180
Turknet'in sitesinden altyapınıza gelen maksimum hızı görebilirsiniz.

Haklısınız sanırım, Türk Telekom'un sitesinde de böyle bir seçeneğe rastlayamadım. Şu an yazarken de oyunu birkaç saat erkenden indirip oynama sabırsızlığımdan vazgeçmiş durumdayım. Konu çözüme kavuşturulmuştur.

Haklısınız sanırım, Türk Telekom'un sitesinde de böyle bir seçeneğe rastlayamadım. Şu an yazarken de oyunu birkaç saat erkenden indirip oynama sabırsızlığımdan vazgeçmiş durumdayım. Konu çözüme kavuşturulmuştur.

Rapor tuşunu kullanarak çözüldüğünü moderatörlere iletebilirsiniz, Turkcell Superonline'da dediğiniz gibi bir paket vardı diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı