Tek sınav ile karne verilecek

Ben 10. sınıfta iken matematik ve az kredili bir iki dersim hariç diğer derslerim e okula girilmişti. Şu halde ortalamam 81 idi :D Matematikteki 04'e okula girilince ortalamam 48'e düşmüştü :D :D Yani dikkat etmelisin. 11. sınıfta hocam beni gaza getirmişti kendim de bu sefer olacak demiştim; ilk dönem 30'a yükselttim matematiği, ikinci dönem hoca değişti matematiğim düştü yine yirmilere :D 12. sınıfta ise ulan bari bu sene geçeyim de takdir alayım artık dedim aynı zamanda hocam da iyiydi. Kendime bile inanamadım yani 02 alarak rekor kırmış olan ben şimdi derste en çok kalkan ve soru çözen olmuştum. Matematik ortalamasını 70 ile kapattım ve takdir aldım sonrası zaten pandemi :D

Anlamıyorum neden 1 sene eğitime ara verilmiyor? Böyle daha mı iyi sanki?
Zaten cahil toplumumuza eğitime ara verdirirsek sıkıntı çıkar. Dersler olsun fakat not olmasın dersek daha doğru olur. :)

Çünkü geleceğimizi belirleyen ders değil, notlar. :)

Zaten cahil toplumumuza eğitime ara verdirirsek sıkıntı çıkar. Dersler olsun fakat not olmasın dersek daha doğru olur. :)

Çünkü geleceğimizi belirleyen ders değil, notlar. :)
Mantıklı ama bu sefer de salgından sonra sınavlar yük olur. Hem önceki senelerin sınavlarına hem de o senenin sınavlarına girmemiz gerekir.

Mantıklı ama bu sefer de salgından sonra sınavlar yük olur. Hem önceki senelerin sınavlarına hem de o senenin sınavlarına girmemiz gerekir.
Bu senenin notlarını iptal edersek hiçbir şey olmaz. Gelecek seneyi de MEB düşünsün, bir bilgileri var ki "MEB" olmuşlar. Her şeyi ben mi söyleyeyim canım? :)

Hocam, "girmediğim" deyince siz girmediniz sandım pardon. 😅
1) Girilmeyen sınavlara hocalar not vermez. G yazarlar. :)
2) Sıkıntı yok. Yanlış anlamış olabilirsiniz, doğaldır. :)
3) Attığınız kızgını geri almanızı rica edeceğim o halde. :)
İyi sosyaller. :) @asily615 aynısını size de diyorum. :)

Bu haber kesin değil. İhtimaller arasında. Ama böyle olursa olacak şeyleri ben size söyleyeyim:

1- Tek sınav olduğu için düşük alırsak bittik
2- Tek sınav içinde milyon tane konu olduğu için düşük alacağız.
3- Böyle olursa kesinlikle bittik.

Bu kadardı.
Sınavı erkenden yapılan öğrenciler çok mutlu (Örneğin ben)

Yeni konular

Geri
Yukarı