Tek teker bisiklet için arka amistör mü olmalı ön mü?

Selzin

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bisiklet alacağım tek teker yapmayı düşünüyorum. Sizce arka amortisörlü olsa sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bisiklet alacağım tek teker yapmayı düşünüyorum. Sizce arka amortisörlü olsa sorun olur mu?

Arka amortisör senin enerjinden yer yani daha fazla yorulursun downhill freeride tarzı sporlar yapmıyorsan merdiven inmiyorsan arka amortisör'e gerek yok tabii üst düzey bir enduron varsa çift amortisör olabilir çünkü üst düzeyde genelde amortisörü kilitleyebiliyorsun sertlik ayarı yapabiliyorsun tek on amortisör almanda senin içinn daha faydalı olur kendini maşaya bastırıp bir anda çekince bisiklet kalkar ve arka Fren'i hafifçe sıkarak pedalı çeviriceksen tabii vitesi 2'ye veya 3'e al.

Arka amortisör bence dünyanın en gereksiz şeyi. Engel olmaz ama bence gereksiz.

Yaptığı branşa göre değişiklik gösterir sadece ön kaldıracaksa klasik XC bisiklet alabilir arkaya gerek yok.

Arka amortisör bence dünyanın en gereksiz şeyi. Engel olmaz ama bence gereksiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arka amortisör yani orta shock gerçek adıyla amacı bu videodaki gibidir böyle atlayıp zıplamıyorsa gerek yoktur sadece ön amortisör bisiklette böyle atlayıp zıplarsan kadro çatlar veya kırılır. ☺️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı