Teklonojiyle Aşırı İlgiliyim Kendimi Daha da Geliştirmek İstiyorum

Sorun mu? Kime göre? Neye göre? Teknolojiden anlamak isteyen ama anlayamayan onlarca insan var. Elinde iPhone olup e-posta dahi atamayan insanlar var. Bazı cahillere göre bilgisayar başından kalkmayan gerizekalılar olarak aslında iyi bir iş yapıyoruz.

Teknoloji sitelerini ve Youtube kanallarını takip (oku-izle) ederek her yönden hatta telaffuz bakımından da geliştirebilirsin. Misal ben teknolojiye tekneloji (tekne) diyen adamdım. Düşün mağaradan çıktım, nereden nereye...

Ben bir Rami 2,5 saatte takamazken şimdi sistem önerir hale geldim. :D Google'da gezinirken Recep Baltaş'ın videosunu gördüm. İzledim. O gün bugündür buradayım. :D

Çeşitli youtube kanallarından yazın calıştığım bilgisayar tamiri işyerinden baya bir bilgi birikimim var. Klasik anladığını zannedenlerden değilim yani.. Memur olmaktansa zevk alarak yapabileceğim bir işi tercih ederim. Bilgisayar da bana zevk veriyor. Yaşım daha 15 şimdiden editör olmak istiyorum :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı