Odamı geliştirmek istiyorum

Boyayabilirsiniz. Ek olarak düzeni değiştirebilirsiniz. Bunlar gerçekten insanı rahatlatıyor. 1-2 hafta önce odamı boyayıp düzeni değiştirdim sanki farklı bir eve taşınmışım gibi oldu :D

RGB Döşeyin, masanızı değiştirin, tablo alın, figür alın, lego alın. Ayrıca bilgisayarınızı da ekipmanlarınızı da değiştirebilirsiniz. Örneğin evde kullanmadığınız televizyon, tablet vs. varsa onları 2.ekran olarak da kullanabilirsiniz hocaya güzel bir hava katar hem de işe de yarar.

ben monitörümün arkasına sese duyarlı led aldım geçen hafta. a101 e gelmişti. aşırı keyifli oluyor akşamları. ekran gözümü almıyor karanlıkta. birkaç tane de fan aldım monitöre taktım güzel serinletiyor.

RGB bulut yap :D
NodeMCU ve 5 metre adreslenebilir şerit RGB led ile akıllı ev sistemi yaptık yaklaşık 700 liraya mal oldu. Ama değdi😄

Masaya RGB takabilirsin duvara da takarsın ama kötü olabilir onun dışında bilgisayarın masaüstüyse kasaya da LED döşeyebilirsin.

Arkadaşlar önerilerniz için teşekkürler hepsini uygulamaya çalışacağım ilk olarak RGB yapayım dedim ve aklıma bir fikir gelidi ben Stranger Things dizisini çok severim bunu uygulamayı düşünüyorum ilk olarak.

1655801579514.png

Yeni konular

Geri
Yukarı