Teknik destek sunduğum birisinden hakaret yedim

yika38

Gigapat
Makaleler
11
Yer
Kayseri
Technopat'ta birisine XenForo ile ilgili bir konusunda yardımcı olmuştum, hazırladığı XF tabanlı forumunda temasıyla ilgili benden teknik destek istedi, yardımcı oldum. Yaptığı tek şey sadece "Sağ ol" demek. Sadece sağ ol! O kadar temasını oluşturdum, forumuna göre ayarladım, forumuyla ilgili başka soruları oldu, cevapladım, doğru düzgün teşekkür bile etmedi.

Ardından bu şahsiyet Technopat'tan art arda uyarı alınca "Vay efendim Technopat şöyle, Technopat böyle, bu nedir, açık bulmaya çalışıyorlar" diye foruma aşırı küfürlü sözler kullanmaya başladı. En sonunda küfürlerine dayanamadım ve "Oranın kuralları var, kedi hatandan dolayı yanımda istediğin gibi küfredemezsin, ben senin askerlik arkadaşın değilim" dedim. Görüldü attı, ardından beni sitesinde banladı ve "Askerlik arkadaşı değilmişim a... evladı" şeklinde tarafıma küfürde bulundu.

Ek Açıklama 2020-07-25 214933.png

Hem bana o kadar soru soracak, hem temamı ona kullanıma sunacağım hem de bana küfredecek. Bütün konuşmalar elimde. Ne yapayım ben bu şahsiyete? Dava açmaya değer mi?

Not: "Hahaha" bırakacaklara şimdiden selam olsun!

Son düzenleme:
Technopat'ta birisine XenForo ile ilgili bir konusunda yardımcı olmuştum, hazırladı XF tabanlı forumunda temasıyla ilgili benden teknik destek istedi, yardımcı oldum. Yaptığı tek şey sadece "Sağol" demek. Sadece sağol! O kadar temasını oluşturdum, forumuna göre ayarladım, forumuyla ilgili başka soruları oldu, cevapladım, doğru düzgün teşekkür bile etmedi.

Ardından bu şahsiyet Technopat'tan art arda uyarı alınca "Vay efendim Technopat şöyle, Technopat böyle, bu nedir, açık bulmaya çalışıyorlar" diye foruma aşırı küfürlü sözler kullanmaya başladı. En sonunda küfürlerine dayanamadım ve "Oranın kuralları var, kedi hatandan dolayı yanımda istediğin gibi küfredemezsin, ben senin askerlik arkadaşın değilim" dedim. Görüldü attı, ardından beni sitesinde banladı ve "Askerlik arkadaşı değilmişim a... evladı" şeklinde tarafıma küfürde bulundu.

Eki Görüntüle 623925

Hem bana o kadar soru soracak, hem temamı ona kullanıma sunacağım hem de bana küfredecek. Ne yapayım ben bu şahsiyete? Dava açmaya değer mi?

Not: "Hahaha" bırakacaklara şimdiden selam olsun!

Böylelerine değer hocam.

Şu emir kipiyle konu açan şahsiyetten mi bahsediyorsunuz? İlk başta yardım etmeniz kabahat. Forumunun ismini bırakmanız iyi olabilirdi, zira tarafına küfür edilen bazı Sosyal üyelerinin gidip bir çift laf etme hakkına sahip olduğunu düşünüyorum.

Evet, buradaymış.

Kişi adı ve forum adı soranlar oldu. İfşalamak yasal açıdan sorun oluşturabilir, bu yüzden cevaplamayacağım.
Her küfüre dava açmayla uğraşılmaz ya. Uğraşırsan sen bilirsin, genelde pek sonuç çıkmıyor.
Küfürlerle zaten uğraşmam fakat hem benden teknik destek isteyecek hem de bana küfredecek.

Geri
Yukarı