Teknik servis ekran kartında sorun yoktur dedi

Tamamdır arkadaşlar ekran kartımı birazdan sistemden sökeceğim bilgisayarcıya götüreyim bir de orada deneyelim benzer bir şey olursa iade ye göndereyim acaba WattMan hatası falan olabilir mi?
WattMan hakkında pek bilgi sahibi sayılmam, undervolt yaptınız mı?

WattMan hakkında pek bilgi sahibi sayılmam, undervolt yaptınız mı?

Hayır yapmadım ama galiba WattMan değilmiş zaten ekran kartı arızalı WattMan'in ne olduğunu biraz okudum WattMan genelde oyunlarda oluyormuş ve ekran geliyormuş yani sürücü yüklerken ekran gitme gibi bir şey değilmiş yarın garantiye göndereceğim ekran kartını.
Hocam bilgisayarcı ile uğraşmayın. 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınızı kullanın derim. Kart sıkıntılı olabilir. Niye uğraşıyorsunuz?

İade edersem 2200TL'ye doğru düzgün ekran kartı yok ki bunu iade edersem bir daha AMD ekran kartı almam muhtemelen NVIDIA da pahalı geliyor şu an GTX1650s yok stokta 1650 geçmek de mantıksız olur.
Hayır yapmadım ama galiba WattMan değilmiş zaten ekran kartı arızalı WattMan'in ne olduğunu biraz okudum WattMan genelde oyunlarda oluyormuş ve ekran geliyormuş yani sürücü yüklerken ekran gitme gibi bir şey değilmiş yarın garantiye göndereceğim ekran kartını.

İade edersem 2200TL'ye doğru düzgün ekran kartı yok ki bunu iade edersem bir daha AMD ekran kartı almam muhtemelen NVIDIA da pahalı geliyor şu an GTX1650s yok stokta 1650 geçmek de mantıksız olur.

Aynısı veya dengi (1650S) gibi değişim talep edeceğim iade istersem maalesef kartsız kalırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı