Teknik servis ışık sızmasını düzeltir mi?

emres01

Hectopat
Asus’un gaming notebook cihazına sahibim. Teknik servisler ışık sızmalarını en aza indirebilir mi? Şu an çok rahatsız etmiyor ama ileride bunun için yollasam çözüm üretebilirler mi?

Ürünü yeni aldıysanız üzerinden çok zaman geçmediyse riske etmemek amacıyla şansınızı şimdi zorlayın. Gerçi servis konusunda deneyimli kişilerden bu konuda yönlendirme alın önce.

Asus'un servisi ışık sızması konusunu umursayan bir servis değil IPS panel teknolojisi böyle diyip geri gönderirler muhtemelen ne yazık ki :(

James donkey firması ölü pixel garantisi veriyor. ama ışık sızmasını çoğu firma kusur olarak kabul etmiyor.

Garantisi varsa bi yollayınız hallederler bence.
Hocam ürün 2 aylık garantisi var ama ilerleyen dönemlerde gönderebilirim sadece. Zannetmiyorum değişim vs umudum yok ama teknik yollarla çözüm üretirler mi diye merak etmiştim
Asus'un servisi ışık sızması konusunu umursayan bir servis değil IPS panel teknolojisi böyle diyip geri gönderirler muhtemelen ne yazık ki :(
James donkey firması ölü pixel garantisi veriyor. ama ışık sızmasını çoğu firma kusur olarak kabul etmiyor.
Ürünü yeni aldıysanız üzerinden çok zaman geçmediyse riske etmemek amacıyla şansınızı şimdi zorlayın. Gerçi servis konusunda deneyimli kişilerden bu konuda yönlendirme alın önce.
Hocam peki panel söküp daha yerleştirmek, panel değişikliği vs ile servisi bu durumu en aza indirebilir mi onu merak ediyorum. Öyle bir şey talep etsem veya? Sorun olmadığını ben de kabul ettim zaten ama en az indirme durumu olabilir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı