Teknik servis telefon anakartının yandığını söylüyor

WilkHockey7

Hectopat
Merhaba, telefonum açılma ekranında kalıyordu. Teknik servise verdim. Teknik servis telefonun anakartının yandığını söyledi ve 2800 TL istedi. Anakartı yanan bir telefonun açılma ekranında kalması normal mi?

Telefonu zaten yeni almıştım. Dolar bu kadar yüksekken dediğinizi yapmam bir tık zor.

Dostum ben şu an iPhone 12 kullanıyorum o Xiaomi için ya değişim talep et ya da sat o telefonu ikinci elden atıyorum üstünde 2000 ekle illa ne bileyim Apple alacaksan 11 ya da 12 almana gerek yok 7 al 8 al teşhir ürünü ucuz sapa sağlam teleffonlar satılıyor (teşhir ürünü sıfır telefon sadace sergilenmek için açılanlar)

Dostum ben şu an iPhone 12 kullanıyorum o Xiaomi için ya değişim talep et ya da sat o telefonu ikinci elden atıyorum üstünde 2000 ekle illa ne bileyim Apple alacaksan 11 ya da 12 almana gerek yok 7 al 8 al teşhir ürünü ucuz sapa sağlam teleffonlar satılıyor (teşhir ürünü sıfır telefon sadace sergilenmek için açılanlar)
Konu şuan yeni bir telefon almak değil. Konu gerçekten anakart yandı mı? Yandıysa benim yüzümden mi yandı? Telefonun garantisini kullanabilir miyim?
Eğer garantisi varsa ücretsize değişiyorlar anakartı.
Garantisi var. Ama 2800 TL ücret istediler.

Normal. Babamda Note 2 vardı recovery ekranına giriyordu ve açılış logosu geliyordu ama telefon tamamen açılmıyordu. Samsung servise götürdüğünde anakartın yanmış olduğunu demişlerdi.

Xiaomi Note 10 Pro'ya ROM atarken aynısı başıma geldi açılış ekranında kaldı sonra görüntü komple gitti sadece titriyordu ama açılmıyor du servis anakart değişimi dedi senin de dediğin gibi telefonu geri istedim tanıdığım bir Xiaomi tamircisine verdim 1 gün için yazılım atarak düzeltilebilir 2500 anakart değişimi istenen telefonu 300 350 TL gibi komik bir rakama yaptılar.

Konu şuan yeni bir telefon almak değil. Konu gerçekten anakart yandı mı? Yandıysa benim yüzümden mi yandı? Telefonun garantisini kullanabilir miyim?

Garantisi var. Ama 2800 TL ücret istediler.
Tamamen gümlemesi zor hocam. Hop yanayım gibi olmaz o.

Geri
Yukarı