Teknobiyotik A2 Versiyon 2021 sistem alınır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, bir masaüstü sistem hakkında sizlere danışmak istiyorum. Biliyorsunuz ki dolar kurunun artması pandemi ve Bitcoin'in de artmasıyla ekran kartı stokları bitik durumda ve sistem toplanamaz hale geldi. Ben de bir çözüm düşündüm ve bir sisteme karar verdim. Sistemde Ryzen 3 1200 AF ve GTX 750 Ti ekran kartı var. Tabii bu ekran kartını şu anlık görüntü versin diye alacağım. İleride satıp yerine daha iyi bir kart almayı planlıyorum. Bu sisteme ek 8 GB RAM ekledim, SSD'yi 480'e çektim ve 144 Hz monitör alınca bu sistem bana göre şahane olur F. İyatı da güzele gelir. Atacağım linkte benim seçtiğim özellikler bulunmaz. Ben de o yüzden yazayım dedim. Sistem alınır mı?

16 GB RAM
GTX 750 Ti

Not: Daha iyi önerileriniz varsa açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartı yükseltmesi yapacağın zaman o PSU ile o işlemci sana yetersiz kalacaktır. Bunları da hesaba katman gerekiyor. Alınabilirlik konusunda bu sistem günü kurtarır ama en basitinden monitörün Hz değerini karşılamayabilir.

İşlemcisi ölü soket ama kötü bir işlemci değil.
Mümkünse R5 3400G APU toplayın ileride yüksek bir ekran kartı alırsınız şu an piyasada kart yok.

Geri
Yukarı