Teknobiyotik.com "Siparişiniz işleniyor"

hakam45

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta Teknobiyotik.com adresinden ürün sipariş ettim (anakart, RAM ve işlemci). Siparişi, Cuma akşamı etmiştim. Bugün itibari ile, Cuma gününü saymazsak 4 gündür sipraşiniz işleniyor yazıyor. Yorumlarınızı ve yardmınızı bekliyorum.

Not : RAM'dan 1 adet kalmıştı, onu da ben aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma akşamı sipariş verdiyseniz, Cumartesi sabahı işleme alınır (eğer ürünün sayfasında 1 - 3 gün kargo yazmıyorsa). Pazar günü tatil olduğu için herhangi bir işlem yapılmaz. Yarın da kargoya verilmez ise o zaman mevzu var demektir.

Bugün öğlen aradığımda; siparişiniz hazır bugün kargolanacak dediler. Ama sitede herkes için, kargolanmadan önce sipraişiniz kargoya hazır yazmış bende bu bile yazmıyor.

Bugün öğlen aradığımda; siparişiniz hazır bugün kargolanacak dediler. Ama sitede herkes için, kargolanmadan önce sipraişiniz kargoya hazır yazmış bende bu bile yazmıyor.
Yarın yazabilir, Sabredin.

Arkadaşlar, bugün canlı sohbet ile iletişime geçtim. Neden Cuma gününden beri kargolanmadığını sordum. RAM hasarlı olduğu için değiştirmişler(1 adet vardı onu da ben almıştım.). O yüzden 1 gün aksamış. Öğlen siparişiniz kargoya hazırlandı yazıyordu. Şimdi kargolanmış(16:20). Siparişi 14.06.2019 tarihinde Cuma akşamı sipariş ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı