Çözüldü Teknobiyotik deki Athlon 3000G işlemci güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rmzncvhr

Picopat
Dostlar:
Bu Linkteki İşlemci'yi almak istiyorum fiyatı en uygun olan Athlon 3000G internette şu an bu.
Fakat güvenedim, ilk cümlede 3.2 GHz diyor sonra 3.5 GHz diyor ve bir de fiyatı ucuz. Site hakkında ve ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, Teknobiyotik piyasadaki güvenilir sitelerin başında gelir, güvenebilirsiniz. 3.5GHz yazmasının sebebi, çıkabileceği en yüksek hız 3.5GHz'dır.
Bayağı ucuz bulmuşsunuz.
Bak bu tarz siteleri sevmiyorum işte. İşlemcinin Ghz değeri bile yazmıyor. Birşey alacaksam en küçük ayrıntısına kadar yazmalı. Özellikle bunun gibi elektronik parçalarda.

Netsipariş'i hiç duymadım, 20 tl verip güvenilir yerden alırım daha iyi.
Sizin duyup duymamanız önemli değil, önemli olan yorumlar, alanlar ne düşünüyor. Ben netsiparisi güvenli bir yer olarak biliyorum, duydum da.

Güvenilir olmasa piyasada 4 yıldır yaşayamazlar, ayrıca N11, Gittigidiyor, amazon.com.tr de de mağazaları bulunmakta.
Bak bu tarz siteleri sevmiyorum işte. İşlemcinin Ghz değeri bile yazmıyor. Birşey alacaksam en küçük ayrıntısına kadar yazmalı. Özellikle bunun gibi elektronik parçalarda.
Sana 2.0 GHz yollayacak değiller ya? İşlemci belli, model belli, kendi sitesinde ne yazıyorsa ürün o dur.

Sizin duyup duymamanız önemli değil, önemli olan yorumlar, alanlar ne düşünüyor. Ben netsiparisi güvenli bir yer olarak biliyorum, duydum da.

Güvenilir olmasa piyasada 4 yıldır yaşayamazlar, ayrıca N11, Gittigidiyor, amazon.com.tr de de mağazaları bulunmakta.

Sana 2.0 GHz yollayacak değiller ya? İşlemci belli, model belli, kendi sitesinde ne yazıyorsa ürün o dur.

Hocam neden negatif tepkiler veriyorsunuz? Burada adı daha duyulmuş ve güvenilirliği belli olan bir firma için +20 lira vermek bence çok koymamalı.

N11 den asla alışveriş yapmam, önermem de. Ürün bilgileri ürünle alakasız saçma sapan oluyor. Ve yanlış ürün gönderiyorlar.

N11 den asla alışveriş yapmam, önermem de. Ürün bilgileri ürünle alakasız saçma sapan oluyor. Ve yanlış ürün gönderiyorlar.
O satıcıya göre değişiyor hocam o konuda size katılmıyorum, ben bayağı alışveriş yaptım. Biraz araştırma yapıp almak gerek sadece. Tabii bu sıkıntı yaşamayacağınız anlamına gelmez. (Soru çözüldüyse, en iyi cevap işaretleyip konuyu "Çözüldü" Olarak değiştirmenizi öneririm.)

Bunun n11 ile ne alakası var? Aldığın satıcı sorunluysa ne yapalım? Ben niye aldığım ürünler sapasağlam, yorumlar da anlatıldığı şekilde geliyor? Çünkü aldığım ürünün satıcısını inceliyorum, yorumlarını okuyorum.

Bunun n11 ile ne alakası var? Aldığın satıcı sorunluysa ne yapalım? Ben niye aldığım ürünler sapasağlam, yorumlar da anlatıldığı şekilde geliyor? Çünkü aldığım ürünün satıcısını inceliyorum, yorumlarını okuyorum.
Hocam, agresif olmaktansa sakin bir şekilde tane tane anlatmak daha uygun ve güzel olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı