Teknobiyotik Güvenilir Mi?

Ben kendim bir ürün aldım kargo süreci sorunsuz geçti ama destek ile tam olarak bir bilgim yok hocam. Satış sonrası destek yüzünden forumda firmadan nefret eden kullanıcılar vardı. Çok yardımcı olmuyorlar sanırsam satış sonrasında.

Şikayetvar'da itopya için de 206 sayfa şikayet var fakat yaptığım hiçbir alışverişte sorun yaşamadım itopyada. Yani bazı istisnai durumlar olabiliyor sanırım ama genel olarak güvenilir sanıyorum.

Teknobiyotikten aldığım ekran kartında sıkıntı çıkmıştı teknik servisle iletişime geçtiğim zaman kasayı yollamamı bakacaklarını söylediler ve 3 gün içinde ekran kartının sıfırını açılmamış kutusuyla birlikte geri yolladılar. Güvenilir bir sitedir.

Teknobiyotikten aldığım ekran kartında sıkıntı çıkmıştı teknik servisle iletişime geçtiğim zaman kasayı yollamamı bakacaklarını söylediler ve 3 gün içinde ekran kartının sıfırını açılmamış kutusuyla birlikte geri yolladılar. Güvenilir bir sitedir.
Teşekkür ederim. Yeterince güven verdi bu yanıt bana. Hepinize yanıtlarınız için teşekkür ederim. Şimdi sipariş ediyorum kartı. Süreci merak eden olursa ürün geldiğinde yazabilirim :)

Ekran kartı pazartesi günü elime ulaştı ve montajını yapıp kullanmaya başladım. Çok memnun kaldım gerçekten çok güzel kart ve teknobiyotik son derece güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı