Teknobiyotik güvenilir mi?

TuğberkPekgür

Hectopat
Daha fazla  
Ben dün teknobiyotik sitesinden bilgisayar aldım. Herkes güvenli bir site dedi sizce güvenli mi, bi de bilgisayar kaç günde gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün teknobiyotik sitesinden bilgisayar aldım. Herkes güvenli bir site dedi sizce güvenli mi, bi de bilgisayar kaç günde gelir?
Ben sistem toplarken Asus z170 anakartı, Asus RX 480 ekran kartını, Dark N10 kasayı ve
Kingston HyperX Fury 8gb ramı aldım. İletişim destek güzeldi. Ürünlerden ana kartta nedenini bilemediğim pin yamulması sorunu vardı N11 üzerinden alışveriş yaptığım için iade yaptım ve tekrar aynı yerden başka bir ana kart aldım ve sorunsuz geldi. Bir hafta anca oldu ekran kartında Coil Whine problemi çıktı ben oraya orası da Asus'a yolladı, değişim onayı geldi. Yine Teknobiyotik üzerinden 1070 değişimi yapmayı planlıyorum.

Asıl söylenmesi veya sorulması gereken konu şu: Evet araştırma yapmışsın ve Teknobiyotik güvenilir bir site, lakin neden satın aldıktan sonra sordunuz ve bu konu neden buraya açıldı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı