Teknobiyotik güvenli mi?

Benim ürünüm geç geldiği zaman para yatmıştı. Desteğe yazdığımda paranın yatması önemli değil, bir sorun olursa ilgileniriz demişti. Zaten ilgilenme konusunda herkes söylüyor fakat genelde sıkıntı çıktığı zaman uzun bir süreç oluyor.

Ben söyledim ve istediğiniz zaman onay verebilirsiniz demişlerdi.
Benim ürünüm geç geldiği zaman para yatmıştı. Desteğe yazdığımda paranın yatması önemli değil, bir sorun olursa ilgileniriz demişti. Zaten ilgilenme konusunda herkes söylüyor fakat genelde sıkıntı çıktığı zaman uzun bir süreç oluyor.

Bu biraz da o an ki temsilcinin keyfine bağlı sanırım :D.

neden hocam nasıl bir sıkıntı yaşayabilirim? n11 den alsam daha mı güvenilir olur? n11 de de zaten teknobiyotik satiyor sadece aracı oluyor
Iade sürecinde sana cayma hakkini kullandirmazlar. Degisim yapmazlar. Git THH başvur derler. Iğrenç bir firma uzak dur. Ürünün yüksek ihtimal bana gelen urun gibi ikinci el urun olur o da cabasi . Actigim konuları incelemeni tavsiye ederim.
20200624_171712.png
20200624_171801.png
20200624_171741.png
.

Son düzenleme:
Iade sürecinde sana cayma hakkini kullandirmazlar. Degisim yapmazlar. Git THH başvur derler. Iğrenç bir firma uzak dur. Ürünün yüksek ihtimal bana gelen urun gibi ikinci el urun olur o da cabasi. Actigim konuları incelemeni tavsiye ederim.Eki Görüntüle 602518Eki Görüntüle 602519Eki Görüntüle 602521.

Hocam siz daha önce de konu açtınız monitör hoşunuza gitmediği için iade etmek istediniz ve iade kabul etmediler bir sıkıntısı olmadığını bahane ederek. Buraya gelip 2. el ürün gönderdiler diye iftira atmanız öncelikle çok çirkin bunu belirtmek isterim. Almadan önce sitenin iade alım şartlarını okusaydınız demiştim daha önce evet haklısınız iade edebilmeniz gerekli ama böyle bir şart koşmuşlar demek ki. Herkesin çok parası yok herkes Vatan'dan alamıyor bu ülkede. Hele ki geldiğimiz noktada. Teknobiyotik'ten alışveriş yaptım ve memnun da kaldım. Virüs yoğunluğundan dolayı hiçbir firma üst düzey bir şekilde ilgilenemiyor. Aksaklıklar oluyor. Aldığınız ürün gerçekten ayıplı geldiyse değişimi için zaman gerekebilir ama eninde sonunda değiştirirsiniz. Şu an forumda Vatan güvenli mi diye konu açsam çoğu kişi şikayetini yazar. Teknoloji her şeyden önce şans işi ve lütfen herkesi kendiniz gibi düşünmeyiniz cevap verirken.

Güvenilirdir yalnız 1 arkadaşa bu forumda 2.el monitör satmışlardı. Çok uğraştı çocuk birde sorunluydu monitör. Gerçi Vatan veya İncehesap gibi yerlerde şikayetler var oralarda da. İtopya söylemeye gerek yok.

Hocam siz daha önce de konu açtınız monitör hoşunuza gitmediği için iade etmek istediniz ve iade kabul etmediler bir sıkıntısı olmadığını bahane ederek. Buraya gelip 2. el ürün gönderdiler diye iftira atmanız öncelikle çok çirkin bunu belirtmek isterim. Almadan önce sitenin iade alım şartlarını okusaydınız demiştim daha önce evet haklısınız iade edebilmeniz gerekli ama böyle bir şart koşmuşlar demek ki. Herkesin çok parası yok herkes Vatan'dan alamıyor bu ülkede. Hele ki geldiğimiz noktada. Teknobiyotik'ten alışveriş yaptım ve memnun da kaldım. Virüs yoğunluğundan dolayı hiçbir firma üst düzey bir şekilde ilgilenemiyor. Aksaklıklar oluyor. Aldığınız ürün gerçekten ayıplı geldiyse değişimi için zaman gerekebilir ama eninde sonunda değiştirirsiniz. Şu an forumda Vatan güvenli mi diye konu açsam çoğu kişi şikayetini yazar. Teknoloji her şeyden önce şans işi ve lütfen herkesi kendiniz gibi düşünmeyiniz cevap verirken.
Iftira mi? Biraderim bana gelen urunun nasil oldugunu benden iyi mi bileceksin? Garanti kağıdı kutunun disinda degil, icinde cikti. Iftira atip elime ne geçicek. Insanları uyarıyorum benim gibi işler başlarına gelmesin diye. Sonuna kadar da teknobiyotik konularında bunu yapicam. Kaldi ki iade şartlarında cayma hakkimi engelleyecek 1 tane madde yok. Ya da teknik servisten kağıt almamı on koşul kosucak. Ben basımdan geçenleri insanlara anlatıyorum. Hoşunuza gitmiyorsa görmezden gelirsiniz.
Actigim konulara göz atarsan delilli actim konumu. Bir yerlerimden sallayarak açmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı