Teknobiyotik güvenli mi?

Sözde kurumsal diye geçiyorlar. Bir konuda tüm buna benzer yorumlar toplanmıştı. Ancak bulamadım. Tek bulduğum;

Eki Görüntüle 1250718

Kurumsal bir firma böyle yorumlar yapabilir mi? :D YouTube kısmı daha komik.

Benim Technopat'a üye olma nedenim Teknobiyotik'dir. Beni dolandırdıkları için yardım alma amacıyla bu foruma üye olup konu oluşturmuştum. Zamanla kısmen düzelmişler ama hala sorun yaşama oranı diğer sitelere göre daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Ben tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Alışverişiniz sorunsuz geçerse sorun yaşamazsınız ama bozuk geldi, kırık geldi vs durumlarında karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Ben 3 tane fan aldım, Allah'tan sıkıntısız geldi ama biraz şikayetleri okuyunca gelene kadar akla karayı seçtim. Bir sıkıntı çıktığı zaman yandınız.

Güvenilirdir, ben bilgisayar aldıktan 3-4 ay sonra monitöre ekran gelmiyordu. Bilgisayarı gönderdik. Meğerse sorun monitördeymiş. Ona rağmen kargo ücretini bize ödetmeden geri gönderdiler. Normalde sorun yoksa kargo parasını biz ödüyorduk

Şu konuları şuraya ekleyeyim. Belki fikir verebilir.

Değil, kendi tecrübelerimi aktarmak istiyorum sana;

İlk olarak 2020'nin haziran ayında RX 570 almıştım bu firmadan. Aradan çok geçmeden kartım kendi kendine arıza yaptı ve bende garantiye yolladım. Garantiye yolladığım zaman ekran kartlarında genel bir stok sorunu ve bitcoin furyası vardı. 2 hafta garantiden gelen cevabı bekledikten sonra kartın arıza yapıp tamir edilemeyeceğini, stok olmadığından dolayı para iadesi yapacaklarını söylemişlerdi. Ben de bunu kabul etmedim çünkü benim kartı aldığım zamanda 1270 TL idi. Şu an aynı kart 4000 TL civarlarında olduğundan dolayısıyla bunu reddettim ve ısrarlı bir şekilde değişim istediğimi söyledim. İsteğimi kabul etmediklerinden dolayı soluğu THH'a da buldum ve 6 ay sonucunda benim haklı olup misli ile değişim kararı çıktığını öğrendim. Ve bugün, karar çıkalı 3 ay olacak ve karta hala sahip değilim. İcra dairesine başvuracağım haftaya. Benim hiçbir suçum olmamasına rağmen 1 yılım ekran kartsız geçti. Stok olmadığını söyleyip aynı kartla hazır sistemler sattılar bunların yanında.

Sorunuzun cevabını net bir şekilde cevapladığımı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı