Teknobiyotik iade sorunu

Sinerji Akortek'e ait değil. Sinerji Gruba ait. Akortek de mahalle bilgisayarcısı değil emin olun. Çalışanlar biraz ergen kabul. Ama netice itibariyle kurumsal firma.
Sinerji'den aldığım tüm ürünlerin iade ve değişimini Akortek yaptı. Bence anlaşmadan daha öte bir şey bu. Tam onlara mı bağlı bilemem ama teknik işlere komple onlar bakıyor.

Bizzat vatandan aldığım MSI RX570'i iade etmek istediğimde servise yönlendirdiler. Ne masal anlatıyorsun sen? Bunlar kurumsal firma tabii ki isteyecek.

Kardeşim ne alaka? Ben denemedim çevremde hiç mi alan olmadı. Nasıl bir düşünce yapın var Allah aşkına ya? Şikayetvar'a bakıp cımbızla seçeceğine forumda kısaca araştır. Gayet köklü ve güvenilir bir firma olduğunu rahatça görebilirsin.

Tam olarak olay bu işte. Kusurlu ürün olduğunu belirtmezsen 14 günlük yasal iade hakkını doğrudan kullanabilirsin. Bu tüm firmalarda böyle. (vicdanın rahat ederse ve mağaza iadeyi onaylarsa) Kusurlu ürünlerin iade prosedürleri var ha deyince olmuyor. Sen adama bu ürün bozuk iade ediyorum deyip iade edemezsin kafana göre.

MSI RX 570 ekran kartını neden iade etmek istemiştiniz?

MSI RX 570 ekran kartını neden iade etmek istemiştiniz?
Yeşil ekran mı diyeyim ısınıınca ekran gitmesi mi diyeyim? Ama iade etmedim. Çok ucuza almıştım. İade edersem yeni kart alamam diye korktum. (790 TL'ye almıştım.)

Yeşil ekran mı diyeyim ısınıınca ekran gitmesi mi diyeyim? Ama iade etmedim. Çok ucuza almıştım. İade edersem yeni kart alamam diye korktum. (790 TL'ye almıştım.)
Son zamanlarda performansı nasıl
Ben sadece league of legends oynuyorum ve sistemi o ekran kartla dizicem

Son zamanlarda performansı nasıl
Ben sadece league of legends oynuyorum ve sistemi o ekran kartla dizicem
LOL için fazla bile gelir. Eğer sadece LOL ise 2. el RX460 - GTX750Ti bile yeter. Sıkıntı performans değil ısınma. (Benim G5600 işlemci darboğaz olduğu halde oyunlarda 80-90 FPS alıyor.)

Gelişme oldukça bizi de bilgilendirirsen iyi olur hocam tekrar geçmiş olsun umarım kısa sürede hallolur daha fazla mağdur olmazsın.

Tabiki de güncelleyecegim şu an durum zor bela da olsa gönderdim akrotek firmasına biz tedarikçi firmaya göndereceğiz dediler kargo yolda şu an.
Güncelleme.
Ben hayatımda bu kadar rezil bir firma görmedim onlar yetkili servise yönlendiriyor yetkili servis Teknobiyotik'e yönlendiyor derken zor bela ikna ettim tamam deyip bize gönderin dediler çarşamba günü kargoladım cuma günü ellerine ulaştı bayram dolayısıyla bugün aradım durumunu sormak için bana dedikleri tek şey ürününüzü size göndereceğiz siz servise götürün dediler şok oldum. Sonra 1-2 çıkışma ile hemen r yaptılar tamam servis ile ben görüşeceğim ben size dönerim dediler (tabii ki dönmediler ) sonra tekrar aradığımda ürünü servise göndereceklerini servisten onay gelirse ürün iade değişim yapacaklarını söyledir. Ortalama servis süresi 20 iş günü + Teknobiyotik iade işlemi 10 il günü + kargo 3 iş günü. Yani boşu boşuna 1.5-2 ay süründürecekler. Ben böyle rezil bir firma görmedim alışveriş yapacak arkadaşlar 3 kere düşünsünler daha da 1 kürdan almam kendilerinden.
GÜNCELLEME:
Kargoladığım monitörü adamlar 2-3 gün önce kargolamış meğerse 1 saat önce elime geçti müşteri hizmetlerini aradığımda tekrar konuştuk bize ürünü tekrar gönderin dediler şu an şoklar içersindeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı