Teknobiyotik iade kabul etmiyor

Sanırım THH başvurusu gibi e-Devlet üzerinden yapamıyorum. Hiç bilgim de yok tam olarak nasıl başvuru yapacağım?​
Artık sürecinizi devam ettirmek için Tüketici Mahkemeleri nezdinde bir dava açmanız gerekmektedir. Sürecinizi devam ettirmek istiyorsanız benim size tavsiyem bir avukat aracılığıyla THH kararının iptali için dava açmanız. Bu süreçte usul çok önemli olduğu için avukat ile çalışmanız sizin lehinize olacaktır. Tabi dava yoluna başvuracağınız için çok daha masraflı ve uzun bir süreç olacak bu süreç ancak dava sonunda haklı bulunmanız durumunda yaptığınız masrafları da karşı taraftan alacaksınız.​

artık sürecinizi devam ettirmek için tüketici mahkemeleri nezdinde bir dava açmanız gerekmektedir. Sürecinizi devam ettirmek istiyorsanız benim size tavsiyem bir avukat aracılığıyla THH kararının iptali için dava açmanız. Bu süreçte usul çok önemli olduğu için avukat ile çalışmanız sizin lehinize olacaktır. Tabii dava yoluna başvuracağınız için çok daha masraflı ve uzun bir süreç olacak bu süreç ancak dava sonunda haklı bulunmanız durumunda yaptığınız masrafları da karşı taraftan alacaksınız.​

Bunda da haksız çıkarsam ne kadar bir masraf öderim ortalama? Zaten fazlasıyla zarardayım. Üstüne daha da zarar etmek istemiyorum. En kötü ürünleri isteyip 2.el olarak satacağım.

Bunda da haksız çıkarsam ne kadar bir masraf öderim ortalama? Zaten fazlasıyla zarardayım. Üstüne daha da zarar etmek istemiyorum. En kötü ürünleri isteyip 2.el olarak satacağım.​
Yapacağınız dava harç ve masrafları yaklaşık 3-4 bin TL civarı tutabilir (kesin bedel değil bu değişebilir). Bir avukatla anlaşacağınız için minimum bedel 4.600,00 TL olacaktır. Kaybetmeniz halinde karşı taraf avukatına ödemeniz gereken vekalet ücreti de minimum yine 4.600,00 TL olacaktır.

Dilekçedeki sizin başvuru kısmını göremedim. O kısmı da gönderir misiniz? Dayanağı nasıl yazdınız acaba?

yapacağınız dava harç ve masrafları yaklaşık 3-4 bin TL civarı tutabilir (kesin bedel değil bu değişebilir). Bir avukatla anlaşacağınız için minimum bedel 4.600, 00 TL olacaktır. Kaybetmeniz halinde karşı taraf avukatına ödemeniz gereken vekalet ücreti de minimum yine 4.600, 00 TL olacaktır.

Dilekçedeki sizin başvuru kısmını göremedim. O kısmı da gönderir misiniz? Dayanağı nasıl yazdınız acaba?

Konuyu ben seçmedim sadece talebi seçtim fakat niye öyle yazılmış anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı