Teknobiyotik iade kabul etmiyor

Tarihçeye girmeden son işlemde gündeme alındı diyor fakat detaylara bakınca karara bağlanmış. Bu kadar çabuk sonuçlanmasını beklemiyordum. Karar formuna PDF olarak ne zaman ulaşabilirim bilginiz var mı? @EQUARIA @LuciFeriaNx
Bir kaç gün içerisinde yüklenecektir. TÜBİS sisteminden mi sorguluyorsunuz bilmiyorum ama TÜBİS'e de bakın isterseniz. Sonucu & kararı ilgili yerlerini blurlayarak bizimle de paylaşın lütfen.

Birkaç gün içerisinde yüklenecektir. Tübis sisteminden mi sorguluyorsunuz bilmiyorum ama tübis'e de bakın isterseniz. Sonucu & kararı ilgili yerlerini blurlayarak bizimle de paylaşın lütfen.

Evet tübis üzerinden bakıyorum. İnternetten pek güncel bilgi bulamadım. Eskiden yazılanlar da eve kağıt geldiği yönünde internet üzerinden bakılamıyormuş. Birkaç gün bekleyeyim o zaman zaten güncellenmemiş. Son işlemi gündeme alındı diyor fakat ayrıntılara girince karara bağlanmış.

Evet tübis üzerinden bakıyorum. İnternetten pek güncel bilgi bulamadım. Eskiden yazılanlar da eve kağıt geldiği yönünde internet üzerinden bakılamıyormuş. Birkaç gün bekleyeyim o zaman zaten güncellenmemiş. Son işlemi gündeme alındı diyor fakat ayrıntılara girince karara bağlanmış.
Karara. bağlandıktan 1 gün sonra karar yüklenmişti bende. Tabi ben sabretmeyip gidip almıştım.

Geçmiş olsun. Teknobiyotik her zaman çirkef bir firmaydı çizgilerini hiç bozmamışlar. THH çok hızlı sonuçlanmış, yoğunluğun olmadığı şehirlerde THH çabuk sonuçlanıyor diye yorumlar görmüştüm onunla mı alakalı acaba.

Geçmiş olsun. Teknobiyotik her zaman çirkef bir firmaydı çizgilerini hiç bozmamışlar. THH çok hızlı sonuçlanmış, yoğunluğun olmadığı şehirlerde THH çabuk sonuçlanıyor diye yorumlar görmüştüm onunla mı alakalı acaba.

Teşekkürler. Umarım hızlı sonuç almamın sebebi haklı olmamdandır. Çünkü tüm mesajları ve yaptıkları ortada. Üslupları, attıkları iftiralar başlı başına rezalet bir firma benim gözümde. Bu kadar hızlı sonuçlanmasını ben de beklemiyordum fakat sonucu öğrenemiyorum. Aynı anda gaming.gen firması için de başvuru yapmıştım onda henüz bir gelişme yok. İstanbuldayım bu arada.

Teşekkürler. Umarım hızlı sonuç almamın sebebi haklı olmamdandır. Çünkü tüm mesajları ve yaptıkları ortada. Üslupları, attıkları iftiralar başlı başına rezalet bir firma benim gözümde. Bu kadar hızlı sonuçlanmasını ben de beklemiyordum fakat sonucu öğrenemiyorum. Aynı anda gaming.gen firması için de başvuru yapmıştım onda henüz bir gelişme yok. İstanbuldayım bu arada.
Teknobiyotik olduğunu şimdi fark ettim. Ben de aynı firma için şikayette bulundum ve firma yapmamsına rağmen ürünün değiştirildiğini söylemiş savunmasında. Değiştirilmediğine dair elimdeki ürünü fotoğraflayıp sundum ve kanıt kabul edildi. THH genel olarak tüketiciyi mağdur etmiyor.

Ben teknobiyotikten çok alışveriş yapıyorum, hic bir problem yasamadim bu güne kadar, gerçekten enteresan olmuş

Son işlem gündeme alındı fakat detaylarda karara bağlandı yazıyor. Evet kağıt gelmedi kaymakamlıktan direkt gidip almam mümkün mü? @EQUARIA @LuciFeriaNx

Dosya Ekleri

• IMG_6121.jpeg
    IMG_6121.jpeg
    8,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_6122.jpeg
    IMG_6122.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı