Teknobiyotik İade

Ürünü beğenmediğinizi belirtip iade edin. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Alışverişi taksitli yaptıysanız bankanız da taksitli iade eder size.

Teknobiyotik bankanıza tek çekim halinde iade eder. Alışverişi siz taksitle yaptıysanız bankanız aynı şekilde(taksitle) size iade eder. Örneğin 10.03.2020 tarihli alışverişinizin iadesi 13.03.2020 tarihinde yapılırsa, söz konusu mart ayında sizden banka ödeme almaz. Bu durum yer yer değişiklik gösterebilir. Bankanızla görüşmenizde fayda var.
Farklı bir şey almayı düşünüyordum. Yani hemen geri alamayacağım öyle mi? Bankaya yine de soracağım, teşekkürler.

Farklı bir şey almayı düşünüyordum. Yani hemen geri alamayacağım öyle mi? Bankaya yine de soracağım, teşekkürler.

İsterseniz -yine Teknobiyotik üzerinden alışveriş yapacaksanız ve bu yöntem Teknobiyotik için de uygunsa- ödediğiniz tutarın ücret iadesi yerine kupon/çek talep edin.

Böyle bir yöntem site üzerinde mümkünse sizin için daha sağlıklı olur. Yeniden ödeme yapmakla uğraşmazsınız.

İsterseniz -yine Teknobiyotik üzerinden alışveriş yapacaksanız ve bu yöntem Teknobiyotik için de uygunsa- ödediğiniz tutarın ücret iadesi yerine kupon/çek talep edin.

Böyle bir yöntem site üzerinde mümkünse sizin için daha sağlıklı olur. Yeniden ödeme yapmakla uğraşmazsınız.
Maalesef oradan almayacağım. 6 taksit için faiz yapmasa alırdım ama yapıyor ayrıca güzel bir ürün bulamadım. Teşekkür ederim tekrardan.
Arkadaşlar dün gidemedim hâlâ edebilir miyim? Etmem gerekiyor. Ek olarak 24 saat içinde iade talebine cevap gelecek falan diyor. Sürem geçmiş olur o zaman. Ne yapacağım?
Çok güzel. İade edemiyorum....

IMG_20200310_172543.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı