Teknobiyotik P1 Sistem Nasıldır?

stickyconsole

Decapat
Teknobiyotik yeni isimlendirmesiyle birlikte ECO sistemden sonra ilk Pro sistemini piyasaya sürdü. P1 kodlu sistemin özellikleri aşağıdaki gibi;

Capture.JPG

Benim dikkatimi çeken ilk şey AMD ekran kartı takılı sisteme 500 Watt güç kaynağı kullanılmış olması. 500 Watt güç kaynağı 75 TL fark ile 600 Watt'a çıkarılabiliyor. Bu yükseltme şahsi önerim. Bunun haricinde 3500 TL fiyat bandında iddialı bir sistem gibi duruyor. Görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçeniz yetiyorsa SSD'yi değiştirin ve RAM'i de 16GB yaparsanız çok güzel olur PSU'yu da 600Watt yapın dediğiniz gibi.

Eğer bütçeniz yetiyorsa SSD'yi değiştirin ve RAM'i de 16 GB yaparsanız çok güzel olur PSU'yu da 600Watt yapın dediğiniz gibi.
Ekran kartını Palit 1660 Ti'a yükselteceğim. RAM eklemesini sonraya bıraktım. PSU High Power olacak ama 1660 Ti emanet edilir mi bilemedim. SSD'yi de SU630'dan başka ne seçebilirim bilemedim. SU650 zaten kronik sorunlu. SU630 görece daha güvenilir geldi.

Ekran kartını Palit 1660 Ti'a yükselteceğim. RAM eklemesini sonraya bıraktım. PSU High Power olacak ama 1660 Ti emanet edilir mi bilemedim. SSD'yi de SU630'dan başka ne seçebilirim bilemedim. SU650 zaten kronik sorunlu. SU630 görece daha güvenilir geldi.
Ben 3.5 Killer aldım SU630 var, bir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı