Teknobiyotik P1 Sistem Nasıldır?

Kasa çok eski. 500W PSU yeterli gelecektir bu sisteme. Orta segment denilebilecek bir PSU. Çok daha iyileri var elbette.

Daha iyi SSD modelleri var alınabilecek. SU650'de kronik bir sorun ortaya çıkmıştı fakat SU630'un durumu nasıl bilmiyorum.

ASRock'ın anakartlarını severim fakat ekran kartlarını inceleyecek zaman bulamadım. İyidir muhtemelen.

Teknobiyotik yeni isimlendirmesiyle birlikte ECO sistemden sonra ilk Pro sistemini piyasaya sürdü. P1 kodlu sistemin özellikleri aşağıdaki gibi;

Eki Görüntüle 437266

Benim dikkatimi çeken ilk şey AMD ekran kartı takılı sisteme 500 Watt güç kaynağı kullanılmış olması. 500 Watt güç kaynağı 75 TL fark ile 600 Watt'a çıkarılabiliyor. Bu yükseltme şahsi önerim. Bunun haricinde 3500 TL fiyat bandında iddialı bir sistem gibi duruyor. Görüşleriniz neler?
SSD ve Anakart bir tık daha iyi olsa güzel olur fiyatı iyiymiş.Dark marka önermeyenler vardı sanki technopat sosyalde....

SSD ve Anakart bir tık daha iyi olsa güzel olur fiyatı iyiymiş.Dark marka önermeyenler vardı sanki technopat sosyalde....
Dark'ı N10 Pro'ya yükselttim. SSD'yi de Crucial BX500 ile değiştirdim. Anakart konusunda S2H sanıyorum O.C yapmadıkça yeterli olacak. Olmazsa ilerde bir yükseltme düşünebilirim. Ekran kartını da 1660Ti seçtim.

Dark'ı N10 Pro'ya yükselttim. SSD'yi de Crucial BX500 ile değiştirdim. Anakart konusunda S2H sanıyorum O.C yapmadıkça yeterli olacak. Olmazsa ilerde bir yükseltme düşünebilirim. Ekran kartını da 1660 Ti seçtim.
Ekran kartını değiştirme ya RX590 daha iyi. Hesabına göre ayarla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı