Teknobiyotik R3 1200 sistem alınır mı?

Ben bunu idarelik kullanacağım lütfen ekran kartı besler beslemez muhabbeti yapmayın. 2-3 Yıl kullanacağım en fazla.
Hangi oyunları oynamayı planlıyorsunuz? Yardım isteyip daha sonra insanlara böyle davranmanız üzücü. 2-3 yıl kullanacağınız bir sisteme 4000 TL vermek ne kadar mantıklı. İkinci el sistem toplayıp kullanın o zaman. İyi forumlar.

Hangi oyunları oynamayı planlıyorsunuz? Yardım isteyip daha sonra insanlara böyle davranmanız üzücü. 2-3 yıl kullanacağınız bir sisteme 4000 TL vermek ne kadar mantıklı. İkinci el sistem toplayıp kullanın o zaman. İyi forumlar.
Hocam ben ikinci el sistem toplamayacağım sıfır bir sistem istiyorum. Hocam 2-3 yıl dedim ben kahin değilim sistem ne kadar götürürse o kadar kullanacağım. Söylediğim süre tahmini.

Hocam ben ikinci el sistem toplamayacağım sıfır bir sistem istiyorum. Hocam 2-3 yıl dedim ben kahin değilim sistem ne kadar götürürse o kadar kullanacağım. Söylediğim süre tahmini.
4300GE işlemcili bir sistem vardı arkadaşın attığı onu alabilirsiniz.
Daha sonra RX 580 veya denk bir ekran kartı ile besleyebilirsiniz.
R3 2200G'li sistem almayın. Vega 8 birimi güçsüz. Hele çift kanal RAM yoksa hiç apu almayın çok düşük FPS alırsınız.
4300GE'de Vega 11 grafik birimi var. Lol, CS:GO, Valorant gibi oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Böyle tabiri caizse nankör insanlara çok bir şey dememek lazım hocam konuları sadece kendisini tatmin etmek için açıyorlar.

Alınmaz. Berbat.

Reis çok kızgınsın ama piyasa şartlarında Max bu olabiliyor.
Şimdi benim diyeceklerim şu
Kasası çok kötü sıcaklık sorunu yaşarsın ek olarak depolama yetmeyebilir ve oynayacağın oyunları istersen bana söyle ona göre RAM seçimi yap Warzone de 16 GB RAM'im olmasına rağmen Ultra'da sorun yaşıyorum Valorant CS ETS 2 için yeterli bir sistem.
Dediğim gibi şimdi alacağız. Eğer kötüyse bu sistem Vega APU sistem önerebilir misiniz?

AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik RAM'i 8x2 yapıp bunu al bence dostum.

Reis çok kızgınsın ama piyasa şartlarında Max bu olabiliyor.
Şimdi benim diyeceklerim şu.
Kasası çok kötü sıcaklık sorunu yaşarsın ek olarak depolama yetmeyebilir ve oynayacağın oyunları istersen bana söyle ona göre RAM seçimi yap Warzone de 16 GB RAM'im olmasına rağmen Ultra'da sorun yaşıyorum Valorant CS ETS 2 için yeterli bir sistem.

AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik RAM'i 8x2 yapıp bunu al bence dostum.

Bence de APU daha ileriye dönük olur hocam.

Geri
Yukarı