Teknobiyotik sistemler nasıl?

Güç kaynaklarını düşük tutup parçaya abanan bir firma. Sistem alacaksanız güç kaynağını yükseltip öyle alın. Ha sizi tatmin ediyorsa kalabilir.

2.5 ile Killer modelleri arasında tek fark depolama miktarı sanırım. Ben Killer modeli derim. Fakat PSU ile birlikte kasayı da değiştirmenizi öneririm. Hemen altındaki 54 lira farkla satılan kasayı almanız hava sirkülasyonunu iyileştirir gibi. Tabii bu benim şahsi düşüncem. Ama PSU kesinlikle değişmeli.

Alırsan ürün eline gelir onda sıkıntı yok. Sadece çok kaliteli oyun oynayamazsın. O da sistemden, o fiyat bandına artık o parçalar geliyor. Yapacak bir şey yok. Daha iyisini alabiliyorsan al.
maalesef fps oyunlarını kaç fps ile oynarım? mesela valo
2.5 ile Killer modelleri arasında tek fark depolama miktarı sanırım. Ben Killer modeli derim. Fakat PSU ile birlikte kasayı da değiştirmenizi öneririm. Hemen altındaki 54 lira farkla satılan kasayı almanız hava sirkülasyonunu iyileştirir gibi. Tabii bu benim şahsi düşüncem. Ama PSU kesinlikle değişmeli.
500w yapıyımmı

Daimond Pro'da hemen hemen aynı 2 cm hava boşluğu var ne alıp ne verecek oradan alınabiliyorsa onun Pro mesh olanı var o alınmalı.

Geri
Yukarı