Teknobiyotik üslup rezilliği

Ben ilkokuldayken böyle yazıyordum. Adamlar hem çok gevşek hem de yazım kurallarına uymuyor.
resim_2021-04-29_142806.png

resim_2021-04-29_142856.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 998114

Bu videonun altına şöyle bir yorum yapan arkadaşa verilen yanıta bakar mısınız?

Sözde kurumsal bir firmanın böyle bir üslupla bunu yazması gerçekten saçmalık değil mi?
Sorunun cevabı bu değil. Yazdığı cevaptan anladığım "bana para veğr".

Prensipleri de bir değişik zaten. Toplama bir kasa aldım, kutuları vs teker teker yolladılar her parça için. İş iadeye gelince o size özel hazırlandığı için iade alamıyoruz dediler. Neden? Ben o parçaları kendi tercihim doğrusunda seçtim, kutuları ve faturaları da duruyor üstelik. Muhtemelen kullanıcı sözleşmesine böyle bir şey attıkları için böyle bir şey söyleyebiliyorlar ama bu bile çok yanlış bence.

Öyle bir şey yazamaz ve yapamaz, sözleşmeye istediğini yazsın, geçersiz sözleşmeleri. Ayrıca 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız iade edebilme hakkınız var böyle bir durumda. Bu adamların çeneleriyle uğraşmayın size verdiği olumsuz dönüşlerin fotoğraflarını çekin kanıtlarıyla birlikte tüketici hakem heyetine başvurup zorla verin.

Geri
Yukarı