Teknobiyotik'ten aldığım işlemcinin kutusunun üstünde Çince yazılar var

Türkiye garantili falan yazıyor muydu alırken? Kutunun üst kısmında endeks bilişim adında bir yazı olması lazım garanti için. Kutuya bakınca direkt Çin sürümü olduğu anlaşılıyor. Teknobiyotik muhtemelen yurt dışından getirtip satıyor direkt. Bir sorun olduğunda muhattabiniz ya Teknobiyotik ya da AMD RMA.
Sizce diğer sitelere göre fiyatların uygun olmasının sebebi bu olabilir mi?

Buyur agam.

Kafamda bir soru işareti oluştu size sorayım dedim.

Ben de öyle düşündüm ama siz gene de istersiniz diye attım.

Sahtelikten yana sorun yok, işlemcinin sahtesini yapacak kadar da gelişmemişlerdir herhalde. Yani umarım.

Sizce diğer sitelere göre fiyatların uygun olmasının sebebi bu olabilir mi?

Aslında çok da uygun değil yani. Hepsiburada ile 50 TL falan fark var aşağı yukarı. Kafam rahat olsun diye gidip HB'den falan alırdım ben. Uzun süredir takip ediyorum ben fiyatları, hemen hemen aynı seyrediyor diğer siteler ile hatta yer yer daha pahali bile olabiliyor.

Sahtelikten yana sorun yok, işlemcinin sahtesini yapacak kadar da gelişmemişlerdir herhalde. Yani umarım.

Aslında çok da uygun değil yani. Hepsiburada ile 50 TL falan fark var aşağı yukarı. Kafam rahat olsun diye gidip HB'den falan alırdım ben. Uzun süredir takip ediyorum ben fiyatları, hemen hemen aynı seyrediyor diğer siteler ile hatta yer yer daha pahali bile olabiliyor.
Doğrudur hocam. Ben ürünlerin çoğunun en ucuzunu orada buluyorum genelde. n11 de ucuza veriyor gerçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı