Teknobiyotik'ten aldığım işlemcinin kutusunun üstünde Çince yazılar var

mert_kebabci

Hectopat
Daha fazla  
Teknobiyotik'ten işlemci aldım üstünde Çince yazılar yazıyor. Herhangi bir sorun vb bir şey yok çalışıyor FPS testlerimde olumlu geçti herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce? Kutu üstünde QR okuttum orijinal siteye attı ama gene de sorayım.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 163
  • 2.jpg
    2.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 120
  • Başlıksız.jpg
    Başlıksız.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 124
  • 4.jpg
    4.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z kurup ekran görüntüsü atar mısınız? N11'de üstü Çince yazılarla dolu sahte Corsair RAM vardı işlemciyi sahte yapabileceklerini çok düşünmüyorum ama bu Çinliler her şeyi yapar bakmakta fayda var.

Sahtelikten yana bir sorun yok da 2-3 gündür bu Teknobiyotik'in Çin etiketli işlemcileri satması garip. Çünkü Türkiye'ye gönderilen ürünlerde böyle bir ibare yok. Farklı şeyler düşünmemek için kendimi zor tutuyorum :)

QR kodu yapmak mesele değil ona takılmayın ama ilk defa böyle bir şey gördüm.

Yanlış bilmiyorsam Teknobiyotik ürünleri distribütörden almıyor. Kendisi ithal edip satıyor. Bu da o tarz bir ürün olabilir.

CPU-Z kurup ekran görüntüsü atar mısınız? N11'de üstü Çince yazılarla dolu sahte Corsair RAM vardı işlemciyi sahte yapabileceklerini çok düşünmüyorum ama bu Çinliler her şeyi yapar bakmakta fayda var.

Buyur agam.

Sahtelikten yana bir sorun yok da 2-3 gündür bu Teknobiyotik'in Çin etiketli işlemcileri satması garip. Çünkü Türkiye'ye gönderilen ürünlerde böyle bir ibare yok. Farklı şeyler düşünmemek için kendimi zor tutuyorum :)

Kafamda bir soru işareti oluştu size sorayım dedim.

QR kodu yapmak mesele değil ona takılmayın ama ilk defa böyle bir şey gördüm.

Ben de öyle düşündüm ama siz gene de istersiniz diye attım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    72,6 KB · Görüntüleme: 155
Buyur agam.

Kafamda bir soru işareti oluştu size sorayım dedim.

Ben de öyle düşündüm ama siz gene de istersiniz diye attım.
Sahte değil. Birincisi sahte olsa anlardın. İkincisi CPU-Z de görünürdü.

Türkiye garantili falan yazıyor muydu alırken? Kutunun üst kısmında endeks bilişim adında bir yazı olması lazım garanti için. Kutuya bakınca direkt Çin sürümü olduğu anlaşılıyor. Teknobiyotik muhtemelen yurt dışından getirtip satıyor direkt. Bir sorun olduğunda muhattabiniz ya Teknobiyotik ya da AMD RMA.

Yeni konular

Geri
Yukarı