Teknobiyotik'ten PC alınır mı?

Johanness

Decapat
Daha fazla  
Biraz daha bütçe ayırabilirsen GameGaraj sistemlerine bak. RX 560 ve GTX 1650 arasında çok performans farkı var. Aşağıdaki sistemin işlemcisi de çok daha iyi.

Biraz daha bütçe ayırabilirsen GameGaraj sistemlerine bak. RX 560 ve GTX 1650 arasında çok performans farkı var. Aşağıdaki sistemin işlemcisi de çok daha iyi.

GameGaraj'ın ucuzluğunu biliyorum, fakat Teknobiyotik'te Windows 10 ve driverları yükleme seçeneği var onlarla uğraşmayı sevmeyen biri olduğum için buradan alacağım fiyat benim için gayet ideal aza tamah ediyorum yeter bu sistem.

GameGaraj'ın ucuzluğunu biliyorum, fakat Teknobiyotik'te Windows 10 ve driverları yükleme seçeneği var onlarla uğraşmayı sevmeyen biri olduğum için buradan alacağım fiyat benim için gayet ideal aza tamah ediyorum yeter bu sistem.
Hocam, RTX3070'li sistemimi GameGaraj'dan temin ettim. Gönderdiklerinde size 16GB'lık bir USB gönderiyorlar ve içinde tüm driver'lar oluyor. Herhangi biryerden (Telefon bile olabilir) windows iso'sunu attıktan sonra tek yapmanız gereken Bilgisayara takıp açılırken F2 veya F12'ye basıp bios ekranından USB'yi seçmek. Gerisi zaten hemen kuruluyorki alacağınız bilgisayarın anakartı MSI veya ASUS ROG/TUF serisi ise zaten BIOS'ları yeni oluyor windows arayüzü gibi , hemen gerçekleştirebilirsiniz işlemleri. Tavsiyem 1-2 saatlik bir uğraş için 10-20 FPS kaybetmeyin.

İlk defa kazıklanmayı tercih eden biri görüyorum.

Şaka mı bu?

Geri
Yukarı